Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nagyon tetszik egy lány, de van barátnőtök akkor mit csinálnátok? Lejjebb.

Figyelt kérdés
Folyton a lányra gondoltok,az megadja a számát,stb...Viszont lenne barátnőtök(nem olyan rég óta) és nem akartok vele szakítani,mert az k*csögség lenne...Mit tennétek/tegyek???
2010. jún. 16. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
dugom mind a kettőt. ennyi.
2010. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Vard meg mig lesz szemelyid es kezdj bele ujfent a csajozas bizniszbe.
2010. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
köcsög leszek
2010. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

uristen-.-

sztem szakits a bnöddel sokkal jobbat érdemel mint az ilyen:Sés jobb korábban mintha honapok mulva tennéd ezt.. a másik kis ri.bancod meg bassz.ad meg...

2010. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmondanám a barátnődnek. Valószínűleg irtó dühös lesz, de legalább nem leszel köcsög, mert nyíltan elmondtad. De nem csodálkoznék a helyedben, ha vissza vágynál egy idő után hozzá...

Valahogy így van az idézet: "Járt utat járatlanért el ne hagyj!"

Lehet, hogy nagyon izgalmas, meg szép, de a lány érzéseivel is törődj. Ráadásul az a lány, aki képes lenne veled lenni úgy, hogy egy másik lánnyal kellett érte szakítanod, nem a legjobb választás...

2010. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az vele nem oké, ha egy másik éűny után vágysz. Akkor akármilyen köcsögség is, hagyd ott a barátnődet. Gondolj bele, milyen lenne, ha a bnőd más pasikra gondolna, miközben hozzád bújik. Jobb kilépni hamarabb az ilyenből.
2010. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Beszéld meg asszonnyal mit gondol róla.

2. Szereted-e a barátnőd.

3. Nem-e csak egy hirtelen fellángolás ez.

4. Szakítani sose köcsögség, inkább hamarabb legyen vége, mint túl későn. Én legalább jobban megharagszom az olyan emberre, aki 2 év múlva szakít (közben már 6. hónap után nem szeretett), mint aki 2 hónap múlva.

2010. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ugyanígy voltam a régi csajommal meg a barátnőjével nagyon húzós volt

na szóval ezeket teheted:


maradsz a mostani csajodnál és megpróbálod kiverni a fejedből a másikat ez a legszarabb ötlet a legnehezebb is

ha otthagyod a csajodat emiatt -- te köcsög vagy

megdumálhatod a mostani bartánőddel majd jól pofonvág és mehetsz az új barátnődhöz + egy kis lelkifurdalás


vagy csinálhatod amit én de az írtó bonyolult

titokban dumálgatsz a tetsző csajjal

és a barátnőddel szépen lassan megutáltatod magadat

lásd bunkóságok és nem odafigyelés

ha sikerül nincs annyira bűntudat

nekem az lett hogy végül mind a kettő kiábrándult belőlem

nem tartottam a műveletet eléggé titokban:S

tuti nem ismétlem meg de másnak beválhat


remélem segítettem

2010. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!