Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhat problémát az ha. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat problémát az ha. (? )

Figyelt kérdés

nem élek nemi életet akár éveken keresztül ?

Tehát a szexualitás nem részese az életemnek hosszú folyamatos időn keresztül.Okozhat ez egészségügyi illetve mentális problémákat?


24/f meleg



2015. febr. 8. 20:59
 1/8 anonim válasza:

Nem hinném, hogy okozna... de nem hangzik jól :/

19F

2015. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ftf1983 ***** válasza:
Ha aszex vagy, akkor nem okoz semmilyen gondot. Ha nem vagy aszex, akkor egyidő után lehetnek lelki gondok, feszültség, hiszen a szex egy természetes szükséglet és a rendszeres nemi élet jót tesz az embernek.
2015. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, de legalább rendszeresen maszturbálj
2015. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmilyen problémát nem okoz a szex hiánya
2015. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha magadnak választottad és neked jó ez így, akkor nem okoz problémát. Ha viszont csak elfojtod magadban, akkor frusztrált leszel, ami persze nem egészséges.
2015. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok aszexuális.


Hatalmas igényem lenne a gyengédségre és maga a szexre is.

Csak jelenleg sajnos ez nem lehetséges úgy érzem.

Így inkább elfojtom magamban és sokat maszturbálok ami persze zéró szinten tudja pótolni a szexet.

Voltam már férfival és van tapasztalatom is.

De nem tudom ,h hol kéne ismerkednem ?

Sokszor úgy érzem ,h én másabb vagyok mint a többi meleg vagy hetero.Számomra a szex az nem egy hobbi és nem egy olyan élvezeti cikk mint egy sör.Nem tudom minden 2. emberrel csinálni hiába jön be iszonyatos módon valaki akkor is vannak fenntartásaim.Számomra nagyon privát és bensőséges dolog a szexualitás annyira közel nem tudok magamhoz engedni hirtelen valakit p.l 2,3 randi után.Ugyanis ahol én ismerkedtem eddig ott ez tök alap.Sőt valaki már 1,2 randin már elvárja.Úgy érzem ,h 6-7 éves ismerkedésem ratyi oldalon teljesen felesleges volt ugyanis semmi normális kapcsolatot nem tudtam kialakítani senkivel sem egy kudarc az egész.

Valamelyik nap eszembe jutott egy nagyon helyes számomra 10/10 férfi,h miért nem találkoztam vele?? miért hagytam ki őt az életemből??Hisz a mai napig bennem van az arca a fejemben.Aztán beugrott számot cseréltünk felhívtam.K.b 2,3 sablon mondat után közölte ,h annyira izgató a hangom számára ,h tiszta előváladékos lett a farka és olyan keményen áll ,h el sem hinném.ÉS ,h szophatnám meg ilyenek.Na igen itt hirtelen beugrott ,h miért nem ismerkedem melegekkel manapság.Persze vannak normális melegek is mindenki ezt hajtogatja akkor csak engem kerülnek el mindig vagy a normális melegek kapcsolatba kerülnek elég hamar.

2015. febr. 9. 17:05
 7/8 anonim válasza:
100%

Én pont fordítva vagyok összerakva :D

Én nem tudom pasival elképzelni azt h összekötöm az életem vele. Azt h csak odabújunk egymáshoz. Viszont a szexet, na azt igen. És ott mindent. Ez sem normàlis, csak ez a másik véglet.

2015. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne add fel, meg fogod találni azt, aki nem annyira szexorientált, mint a melegek túlnyomó többsége. :) Mi a párommal szintén hozzád hasonlóan gondolkodunk és isteni szerencse, hogy találkoztunk (és azóta közel 3 éve vagyunk együtt)... Sokszor gondolkodok azon, hogy elnézve a meleg világot, mihez kezdenék, ha szingli volnék... valószínűleg hozzád hasonlóan én is el lennék keseredve. A mi példánkból viszont láthatod, hogy nem szabad feladni, előbb-utóbb betoppan majd az a bizonyos nagy Ő a te életedbe is. Sok sikert hozzá Neked! :)


25F m

2015. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!