Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhat mentális problémát ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat mentális problémát ha egy jó ideig felhagyok a csajozással?

Figyelt kérdés

Először is, nem sajnáltatni akarom magam. Nem vagyok se csúnya, se kövér se alacsony viszont mégsem sikerül összejönnöm senkivel. Nem vagyok se bunkó, nem kezelem le a csajokat mint azok akik minden héten más lánnyal kavarnak mert egyszerűen nekem ehhez nincs gusztusom. Ha ez kell ahhoz, hogy valakivel megismerkedjek akkor inkább egyedül maradok.


Na de a felesleges dumából elég ennyi, a lényeg az, hogy amikor legutóbb voltam ilyen sokáig egyedül volt egy pár ... elég rossz napom és már öngyilkossági kísérleteim is voltak.

Most még ott vagyok, hogy tisztáztam magamban a dolgokat, hogy egyszerűen csak nem vagyok elég jó ember ahhoz, hogy kapcsolatban éljek, de ahogy magam ismerem egy idő után csak a rossz dolgokat fogom magamban látni és ismét depresszió közeli állapotban találom magam.. Lefogyok, nem lesz kedvem semmihez, stb...

Ezt hogy tudnám elkerülni? Kérlek segítsetek.


Egy valamit szeretnék csak kérni, ne tanácsoljátok, hogy ne adjam fel a csajozást, ez az én döntésem, hogy nem fogok ismerkedni és az ok is megvan rá. Túl sok pofáraesés sem tesz jót hosszú távon. Köszönöm. 21 / F



2013. máj. 18. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
okozhat elég komolyakat is én is szenvedek
2013. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mentális problémát nem,inkább lelki bajokat okozhat


Az a gond hogy ez egy ördögi kör.Ha nem próbálkozol akkor az a baj,ha próbálkozol és pofára esel akkor meg az a baj


Sajnos ahhoz hogy sikeres legyél a csajozásban alkalmazkodnod kell a többi primitív tuskóhoz,csak körül kell nézni ebben az elcseszett szar világban...de te írtad hogy ehhez neked nincsen gusztusod


Akkor változtass a külsődön vagy keress kitartóan tovább hátha találsz egy normális csajt akinek az igényei nem a csillagos eget veri


Ne magadat hibáztasd.Épp az a baj hogy túl jó ember vagy ezt pedig a nők nem bírják elviselni.Nehogy már te legyél a hibás amiért azok a buta csitrik a bunkó idiótákra buknak akik csak kihasználják a nőket

2013. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 18. 23:33
 4/7 janos1990 válasza:
ha rendes ember vagy akkor olyan lányt keres amúgy meg nem kell görcsölni rajta nekem sincs senkim pedig 23 vagyok még nem is volt én is sokat idegeskedtem és kórházba kerültem miatta
2013. máj. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy semmiképp ne magadat utáld meg, mert nem feltétlenül benned van a hiba a pofára esések miatt. Koncentrálj a pozitív tulajdonságaidra, mert minden emberben van bőven rengeteg, csak elő kell tudni hozni, a rossz tulajdonságok közül, meg amin tudsz és érzed, hogy kéne változtass.

És sose akarj más lenni mint ami vagy, ne hasonlítgatsd magad másokhoz, a kudarcok ellenére sem, hanem keresd meg önmagad. Hidd el te sem vagy értéktelenebb, mint bárki más.

Egyszer pedig, ha türelmesen vársz, biztosan össze fog hozni a sors egy olyan lánnyal, akivel egy hullámhosszon vagytok, aki meglátja benned a szépséget (mert a férfiakban is rengeteg szépség van szerintem ;)) az egyediségedet, és azért fog szeretni aki vagy.

És valóban, nem kell csajoznod addig, amíg nem érzed úgy, felesleges lenne, csak rombolna amíg nem változtatsz a nézeteiden, hozzáállásodon.

Viszont szerintem keress egy jó barátot (bár tudom, hogy ez is elég nehéz tud lenni sajnos) -ha nincs-, akiben megbízhatsz, elmondhatod neki a problémáidat, aki tartja benned a lelket és melletted áll, s viszont!

Sok sikert! 21L

2013. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !:)
2013. máj. 19. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
mentális problémákat nem okozhat, sőt, inkább nyugodtabb, tisztább lesz tőle a fejed, nekem az a tapasztalatom :D
2013. máj. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!