Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül rosszindulatot és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szül rosszindulatot és buta, hamis feltételezéseket az emberekből egy másik ember sikere? Pl. Ha egy fiú jó a csajoknál, akkor mindent mondanak rá, kitalálnak róla.

Figyelt kérdés

Már nem is merem elmondani nagyon, hogy sikeres vagyok a csajoknál. (Évente két kézen megszámolható csinos lány ír rám facebookon, hogy ismerkedni akar velem, szinte minden buliban csókolózom ahová megyek, ha akarom kéthetente más lánnyal fekszem le, ha akarom gyönyörű, hűséges, szerető barátnőm van, stb.)


Ha valakinek nem is csak így elmondom felsorolva, de megemlítem vagy megtudja máshonnan, jön egyből egy csomó rosszindulatúskodás és hamis feltételezgetés rólam, hogy biztos nagyon gazdag vagyok (nem), kis farkam van (nem), egoista és érzelemmentes vagyok (szerintem nem), stb. És ezek még általában csak a jéghegy csúcsai voltak. VOlt már hogy megtudtam egy jó barátomról, hogy csak azért kezdett velem barátkozni, hogy hátha majd az oldalamon járva fog ő is tudni becsajozni, vagy hogy egy másik jónak hitt barátom ordítozni kezdett velem, hogy mindig én szerzem meg a jó csajokat. Mi a baja az embereknek? Mintha én tehetnék róla, hogy olyan vagyok, amilyen.


2015. febr. 8. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek és ilyenek is maradnak, irigyek másra akinek egy hajszállal is több jutott mint nekik.Egyszerűen totálisan le kell szarni őket, meg kell tanulnod hidegnek maradni az ilyen emberek iránt és akkor nem lesz baj.
2015. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok ember ilyen. Egyre több. Nem tudom hogy hány éves vagy, de majd ha esetleg lesz


- jól kereső állásod

- boldog házasságod

- saját házad

- stb.


és esetleg mindennek a tetejébe még fiatalon is éred el mindezt (magyarán nem úgy leszel hogy egy élet alatt sem sikerül vagy 20 évig kell gürizned), akkor egyből megtapasztalod majd, hogy minden sarkon van rosszindulatú emberekből. :)

2015. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem csinálom ezt, de azért, mert elég fájdalmas szembetalálkozni azzal, hogy másnak az ölébe hullik minden, amit én kínkeservesen sem tudok megszerezni, főleg, ha ez rajtam kívül álló dolgok miatt van (magasság, jóképűség).

Pl. ezt végigolvasva is már el lett rontva a napom, mert csak a saját szerencsétlenségemre emlékeztetett, ha még élőben végig is kéne néznem, hogy mondjuk kettőnk közül minden alkalommal csak neked jut jó csaj, igen, az eléggé fájna.

2015. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!