Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szerint vagyok jo pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint vagyok jo pasi?

Figyelt kérdés

Van házam nagy páwa vagyok kocka hasam van sokan mondták hogy cuki vagyok jó képű nem bunkó törődő stb

Csak annyit akarok hogy bejöne nektek az ilyen pasi üziket nem kérek a csajoktól mert foglalt vagyok.

16/f



2015. febr. 8. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A csajod csak kihasznál ember...

Az ilyen lányoktól soha se várj többet.Hidd el,nem hiszem,h sokáig marad nálad.Összevesztek és ő már másnál van. Egy normális lány nem ezeket említené meg.A külső nem minden,főleg ha belül egy bunkó vagy.

Amúgy meg örülnél te azoknak az üziknek,össze szednél egy normális lányt.

Fogadni mernék,hogy a barátnődet is elhalmoztad:) (egyáltalán nem tartozik rám,nem vagyok féltékeny mert nekem is mindenem meg van)

2015. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem ilyen pasim lenne 2 lábbal rúgnám seggbe úgy, hogy elrepüljön a világ másik felére
2015. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok

nem is bunkő hanem ha belül egy senki vagy.

2015. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
inkább nem mondok semmit..
2015. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálam a cuki meg a pasi egymást kizáró fogalmak. Ettől még lehetsz jó, ha átadod a helyedet az idős néniknek a buszon vagy ha adakozol a hajléktalanoknak... de pasiként sajnos nem vagy versenyképes.
2015. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kohdf hirte válasza:
Miért érzem hogy szőke vagy
2015. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!