Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek van egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van egy nagyon jó netes fiúbarátja. Ti ilyen helyzetben mit tennétek? (Én tudom hogy állok ehhez, vak a vélemények érdekelnek. )

Figyelt kérdés

A barátnőm írásban minden nap órákat beszél ezzel a fiúval, emellett velem is beszél minden nap szóban több órákat.

kb 3 hónapja ismerik egymást, szervezik a találkát, de a barátnőm ragaszkodik hozzá hogy én is ott legyek az első találkozásukon.

Olvastam már az beszélgetéseiket, semmi perverz téma nincsen benne, csak sokat emlegetik, hogy milyen jó hogy megismerték egymást, a fiú a barátnőm huginak, a barátnőm őt bátyusnak hívja. Szokták írni egymásnak hogy szeretlek. (na az utóbbi kicsit zavar de megszoktam.)

A barátnőmnek kicsit flörtölős stílusa van, ezt már több fiúval való beszélgetésnél észre vettem, de nem akart egyiktől sem semmit.

Mi 9 hónapja vagyunk együtt, és lehet pont ez miatt még mindig kicsit kételkedek benne, de a féltékenység, csak nagyon ritkán tör rám.

Volt hogy a fiút is bevettük skypen konferencia beszélgetésbe.

Szóval, ti ilyenkor hogy állnátok a barátnőtökhöz?

Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Ti bíznátok a barátnőtökben?


2015. febr. 9. 12:37
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
79%

Remélem boldogok lesztek és nem lesz semmi baj,de én menekülnék egy ilyen lány mellől.

Kevesebbre is féltékeny lennék,erre meg már tuti.

2015. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én lány oldalról mondhatom, hogy tuti nem csinálnék ilyet, ha volna barátom, ez nagyon zavaró lehet.

Kezdj el te is beszélgetni így egy másik lánnyal és nézd meg, ő hogy reagál rá.

2015. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Félre fog k.rni
2015. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már volt úgy hogy elkezdtem beszélgetni másik lánnyal, közel sem így, de az már rosszul esett neki.

De még annyit hozzáfűzök, hogy a netes barátjának, sokszor megemlít engem, velem így, velem gy, engem hogy szeret, meg hogy milyen komolyan gondolja velem.

És tudom mindenhova a jelszavát, amiről tudok hogy van neki. Megadta, hogy ne kételkedjek benne.

2015. febr. 9. 12:50
 5/12 A kérdező kommentje:

3as... nem azt kérdeztem, hogy mit fog csinálni...

Értelmezd a szövegben a kérdéseket...

2015. febr. 9. 12:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedtek gondolom ossze, mivel nem talalkoztak. Na most ha ti 9 honapja egyutt vagytok mar es 3 honapja beszelgetnek... melletted miert ismerkedik ? Foleg neten? :O ebbol a talizasbol nagy kufirc lesz! Ulj le bnoddel beszelgetni es mondd el neki a velemenyed errol a helyzetrol! Ha fontos neki az elmult 9 honap akkor meg fogja erteni :)
2015. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

9 hónapja vagytok együtt, 3 hónapja ismeri, de már bátyusnak szólítja. Szerintem egy fiú jóval kevesebbel is beéri, hogy vonzódni akarjon, annak a srácnak fogalma sincs arról, hogy a lány tényleg csak haverkodik, nehezen képzelem el, hogy ennyi idő után már "hugicának" tekinti. Amolyan "reggel húgom, este...".


Félreértés ne essék, hiszek a fiú-lány barátságban, nekem is vannak barátnőim, akiket nagyon kedvelek, de könyörgöm, 3 hónapról van szó. Elhiszem, hogy a barátnőd flörtölős, és nem hiszem, hogy tartanod kellene a sráctól, de komolyan elbeszélgetnék a párommal, hogy ezt gondolja végig, mit is művel.

2015. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Leülnék vele beszélgetni, hogy miért is érzi szükségesnek ezt a netes kapcsolatot, és mit gondolna fordított helyzetben.
2015. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen bizhatsz benne. Megemlitett a baratjanak, h odavan erted. Ha nyomulni akarna ra, akkor Teged sose emlitene neki sehogysem . Meg tudod a jelszavait. Semmit nem csinal. Nekem no letemre a barataim nagy resze fiu. Sose nyultam vagy nyulnek hozzajuk. Akkor se ha nem lenne senkim. N
2015. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy a barátnőm ragaszkodik ahhoz, hogy én is ott legyek akkor mikor találkoznak...

Már beszélgettem vele erről, a fiú tuti hogy szerelmes, de nem a barátnőmbe. Van egy csaj, akiről állandóan beszél, a barátnőm pedig sokszor tanáccsal látja el, hogy hogy szerezheti a csajt meg.

Én is beszéltem már a sráccal, és nekem is elég sokat beszélt arról a csajról.

És a barátnőm a szeretlek szót tényleg sokszor mondja, az anyjának, apjának, a bátyjának, (igazi) nekem, meg annak a gyereknek is.

2015. febr. 9. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!