Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ma ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ma ott alszom a barátomnál, de most néztem meg a Szerb filmet, ezek után nemhogy szexelni vele de még hozzáérni sem bírnék?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire megviselt egy noname film,akkor semmit,legalább segíts neki kézzel.....
2015. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ezért nem értem mi a jó a horrorban... Megnézni valaki, közben fél majd utána is fél, semmi értelme.


Esetleg gondolsz azt kérdező hogy a barátod egy csecsemő, ha érted mire gondolok...

2015. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kulcsos7 ***** válasza:
Jáájjj, minek nézek ilyen filmeket?? elég baj van az életben, még nézni is..
2015. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Fejezd be a hisztit. :) Ennyire azért nem vészes az a film.
2015. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyire durva film?enis megakartam nezni de meg nem volt idom
2015. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha már végignéztél egy totálisan beteg és aberrált filmet (én nem láttam, nem is fogom, de amit olvastam róla, az is több, mint sok volt), akkor szerintem próbáld elfogadni, hogy idő kell hozzá, hogy feldolgozd valahogy.


Azt akartam mondani, hogy mondjuk masszírozzátok meg egymást, ha másra most nem vágysz, de ha tényleg úgy érzed, illetve komolyan gondolod, hogy még hozzá érni sem bírnál a barátodhoz, akkor nyilván tényleg nagyon megviselt a film. Legfeljebb annyi tanácsot tudok adni, hogy mondd el a barátodnak őszintén, hogy mi a bajod, remélhetőleg megérti.

2015. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindig minden ilyen beteg filmet megnézek, mert rohadtul kíváncsi vagyok rájuk. Utólag viszont mindig megbánom.

Masszírozni? Ááá, közben is az járna az eszemben... Nem akarok most férfit látni. Főleg nem ruha nélkül. Sőt, igazság szerint embert sem akarok most látni.

Egyébként mondtam neki, hogy mi a helyzet, ő csak röhögött, hogy az csak egy film. Én sem hiszem el, hogy igaz, de ez nem változtat a tényen, hogy ilyen aberrált filmet én még nem láttam. Az emberi százlábú ehhez képest egy romantikus vígjáték.


Szerintetek nem túlzás ilyen miatt visszamondani az ottalvást? :D

2015. febr. 9. 18:37
 8/13 anonim ***** válasza:
ha ez segít,maradandó traumákat,fóbiákat,zavarokat okozhat,bizonyos dolgok látványa,gyenge idegzetű embereknél.Az egyik a szexuális szokások megváltozása.
2015. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na jó, azért a személyiségem ettől nem fog megváltozni, viszont nincs most igazán kedvem az emberekhez úgy általában. Az intimitáshoz meg szerintem a héten már nem lesz. :D

Csak hát nem akarom megbántani, hogy egy film miatt nem megyek át hozzá.

2015. febr. 9. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Felkeltette a kérdésed miatt az érdeklődésemet a film.

Tehát megnéztem!

Csak egy szót mondok: ZSE-NI-Á-LIS!!

2015. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!