Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 24 éves mit akar egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves mit akar egy 18 évestől?

Figyelt kérdés
A lány visszafogott, nem olyanfajta, aki mindenkivel lefekszik egy éjszaka után, még szűz. A fiú ezt mindet tudja. Egyetemista mérnöki szakon, kevés ideje van, de a lánnyal még mindig tartja a kapcsolatot. Bármikor letilthatná, mert néha hisztizik, amit a srác már rég megunhatott volna. Ha csak szexet akarna a lánytól, mégha másik városban is élnek, de találkoztak már, akkor még mindig tartaná a lánnyal a kapcsolatot? Mert tudja, hogy nem fog rögtön ágyba bújni vele a lány, és ha akarna a fiú, azonnal találhatna lányt egy éjszakára a saját városában, meg az idejét sem kéne erre a lányra pazarolnia. Vagy a fiúk akármire képesek, csak hogy szexet kapjanak? Azt mondja, hogy az fogta meg bennem, hogy éretten viselkedek, mert nem vagyok az a bulizós-pasizós fajta, meg vannak terveim a jövőben.
2015. febr. 9. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom haver, kérdezd meg őket.
2015. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj de utálom azokat, akik harmadik személyben beszélnek saját magukról, mintha a tyúkszaros példájuk valami rendszerszintű sémába lenne illeszthető. Nyilván meg akar dugni, ha nem meleg és te nem vagy kövér. Lehet van barátnője, ezért csak az egóját/fantáziáját hizlalja ha veled flörtöl. Az is lehet, hogy simán csak töketlen. Válassz, melyik a számodra legkedvesebb opció... illetve, khm, a visszafogott, nem olyanfajta lány válasszon.
2015. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk akarhatja komolyabb barátnőnek, és igen ebbe a szex is beletartozik. Ha nem volt túl sok csaja, akkor jobban szempont neki, az hogy csajának ne legyen túl nagy múltja, és most örül hogy 18 éves olyan szintű csaj is szóba áll vele, akihez hasonlónak 18-19 évesen nem lett volna kívánatos.


22-24 éves jobb csajnál, aki már egy éve végzett fősulit vagy egyetemen, jó kezdőállása van, már le van maradva azzal, hogy az egyetemet még mindig nem végezte el, egyszerűbb vele kb. egyidős dolgozó csajnál sem jöhet számításba nagyon, és ilyet talán nem is akar.


Röviden: összességében jó választásnak tűnsz neki, mert Te tudsz rá legjobban felnézni, vagy kellően értelmes az elvárásainak, és nem túl nagy múltú.

2015. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 24 voltam amikor megismertem a 17 éves barátnőmet...és igen meg is dugtam, sőt már egy éve dugom és szeretem ;) ne kombinálj...
2015. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!