Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk (ő 9.-es,én 10.-es) és csak nem rég vettem igazából észre őt,mert a barátnőim mondták,hogy nagyon néz engem és hát nagyon megtetszett nekem..de ez már kb. egy hónapja volt és azóta nem küldött "biztos jelet"..szóval segítség kéne,hogy hogyan kezdeményezzek beszélgetést vagy hogy mit írjak rá facebookon? Igazából rámernék írni,csak az a baj hogy a "szia" után fogalmam sincs,hogy hogyan tovább :/ Élőben meg lett volna egy olyan ötletem,hogy kérek tőle gyújtót és utána kérdezgetek tőle meg megpróbálok vele ismerkedni, csak sajnos már lassan több mint 1 hete nem volt iskolában. Ha valaki esetleg tudna valami tanácsot adni vagy ötletet azt nagyon megköszönném. :) 16/L

2015. febr. 9. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a suliba most jöttek kilencedikesként először. Akkor megkérdezheted szia után hogy tetszik neki a suli, a tanárok, honnan jött meg ilyenek.

(esetleg ha gondolod gyújtót is kérhetsz, de az időt is megkérdezheted tőle illetve, hogy mikor csöngetnek be meg ilyenek.)

2015. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16L es cigizel... szokj le nem meno es kesobb banni fogod egyebkent semmi extra szia es haerdekled kerdezni fog o akkor meg tudsz barmirol beszelni
2015. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!