Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Van egy srác nagyon tetszik, állandóan néz és így figyeltem fel rá.

Kezdek belezúgni, de nem tudom hogyan kezdeményezhetnék, ritkán látjuk egymást kb 2hetente na de féce-n az ismerősöm és szívem szerint ráírnék de nem merek mert nem nagyon van témánk sőt egyáltalán nincs is.

Mit írhatnék? Vagy ne írjak?


2011. febr. 5. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
félre érthetően viselkedj. ez be szokott jönni
2011. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosabban?
2011. febr. 5. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

lehetségek:


1; megértő bártnő megkérdi tetszel e neki

2; levélben bevalod

3;jobban megismered és amikor eléggé megismerted elmondod neki

2011. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát rám rámírt fészen a mostani barátnőm, és mégse tartom nyomulósnak.:) Magamtól tuti nem kezdeményeztem volna nála, nem azért mert nyuszi vagyok, hanem mert egyszerűen nem vettem észre. Szerintem írj rá, legyél kedves és majd eldől, hogy lesz-e valami.:)
2011. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!