Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a baratomazt akarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratomazt akarja hogy szopjam le, de nekem ez lesz az elso es meg szuz is vagyok, akkor mire kell odafigyelnem? Tudom ezt nagyon rosszul csinalni? Vagy osztonosen menni fog?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudos rosszul csinálni, főleg ha butus leszel és használod majd a fogaidat is. Vagy ha nem elég nedves a pofid, az is elég rossz.
2015. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 The Guard ***** válasza:
Lány vagy így ösztönösen fog menni ;)
2015. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt az osztont nem ertem..

Honnan tudna egy lany h kell csinalni?

Majd belejossz..szerintem nem baj ha nem megy olyan tul jol elsonek, de kis gyakorlassal fog..:)

2015. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jajj én elvileg rosszul csináltam , mert fogaztam, pedig észre se vettem, elég rossz volt utána...
2015. febr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én barátnőm is bénázott, de imádtam is érte, mert ha már van olyan imádnivaló, hogy velem csinálja elsőre, akkor nem fogom ledorgálni még ha fájdalmat is okoz, maximum szólok neki.


ilyenkor az a fontos, hogy ha hibázol, és szól, ne vedd zokon, vagy magadra, hanem fogadd el, hogy még kezdő vagy, és attól mert bénázol, még nem okozol neki csalódást, sőt, előbb utóbb nagyon is belejöhetsz. :)


normális pasi nem fog ezért lecseszni, max mosolyog egyet kettőt két fájdalom közepette, majd jelzi hogy hogy smint.

2015. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. febr. 10. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!