Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet abban az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet abban az esetben ha beleszerettem a legjobb barátomba de nem volt elég bátorságom neki elmondani és közben ő összejött valakivel?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mitévő legyek, annyira mérges vagyok magamra. A legrosszabb, hogy lett volna lehetőségem elmondani neki de nem tette. Nem tudom sejti-e, hogy felőlem mi van vagy bele se gondol. A legnagyobb probléma, hogy még mindig túlságosan barátságosan viselkedünk. Eddig is úgy voltam vele, hogy ez több, mint barátság, de még mindig ugyan azt csináljuk. Mit kellene tennem? Jelezni neki, hogy ez így már nem működik? Rengeteg fájdalmat élek át! Nem elég, hogy "mást szeret" de velem is úgy viselkedik, mintha..

Emellett rengeteg időt töltünk kettesben.

Mindennél jobban imádom mikor vele vagyok, de magamban őrlődök!!!

Ha valaki tud segíteni akár privátban is azt megköszönöm vagy ha hasonló helyzetben vagytok/ voltatok azt is szívesen meghallgatom.


18L


2015. febr. 9. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
kapufa
2015. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
öngól!
2015. febr. 9. 23:56
 3/8 anonim ***** válasza:
vigyázz, ne állj lesre...
2015. febr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 The Guard ***** válasza:
A 3 pontért jöttünk
2015. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Helyezkedj várakozó álláspontra.
2015. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy van én szívesen becsavarom neked:)
2015. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól már semmiképpen nem jöhetsz ki ebből.

1. Tűrsz, elviseled, hogy mással van, hátha kilábalsz belőle, el tudod különíteni az érzelmeidet, rájössz, hogy ez csak egy fellángolás és valójában csak nagyon-nagyon szereted, mint egy barátot.

2a. Megkockáztatod, hogy elárulod neki az érzelmeidet, de mivel ő nem viszonozza azokat, megszakadhat kettőtök kapcsolata.

2b. Kitálalsz neki minél hamarabb, míg friss a kapcsolatuk, nem annyira gáz, ha szétválnak, és megadod neki az esélyt arra, hogy a karjaidba omoljon, és tönkreteszel egy másik kapcsolatot.


Őszintén szólva, ha eddig nem láttad semmi jelét annak, hogy vonzódna feléd, akkor ebből semmi jó nem sülhet ki, szóval alaposan gondold végig, hogy miként fogsz lépni erre. Ha tényleg semmi jelet nem küldött feléd, amiből gondolhatnád, hogy ő is érez egy kicsivel többet is barátságnál, én a helyedben igyekeznék túllépni rajta, de nem úgy, hogy keresek egy másik srácot "bosszúból", akit bár nem szeretek, pótléknak használok. Rakd helyre magad érzelmileg, bizonyosodjál meg arról, hogy nem csak összekeveredtek az érzelmeid egy mély barátság és szerelem közt.

2015. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 barnabás77 válasza:
Énis ugyanebbe a helyzetbe vagyok.Remélem neked sikerul.
2016. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!