Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kepes egy ferfi a szexert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kepes egy ferfi a szexert ennyit strapalni magat?

Figyelt kérdés

3 eve probalkozott nalam, egyertelmuen folyamatosan elnyomtam ot magamtol.

Erre azon kapom magam a multkor, hogy egyre kozelebb probal kerulni hozzam. Kerdezoskodik, es azt varja, hogy en valaszoljak neki. Majd mondja, hogy meg a haverjaihoz, elmegy, ramnez, majd par perc mulva visszasetal.


2015. febr. 10. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A fiúk a farkuk után mennek. Tisztelet a kivételnek.
2015. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor neked töketlen lúzerrel van dolgod :D
2015. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a nő nem adja be könnyen a derekát :(
2015. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abszolut nem luzer. Az egyik legfelkapottabb a csajok koreben.
2015. febr. 10. 09:42
 5/9 mantis religiosa ***** válasza:
Mindenki azután áhitozik a legjobban, amit nem kaphat meg.
2015. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez miért strapálás? Ebben nincs semmi különös, amit leírtál.

Ennél sokkal többre is képesek.

Az mondjuk eszedbe sem jut, hogy talán nem csak szexet akar, azért érdeklődik még mindig irántad?

2015. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de abban nincs sok stapa, hogy ha párszor meglát, akkor próbál közeledni.


Mondjuk az már strapa, ha hetente 3-4 szer egy srác futni megy haver csajjal alkalmanként 10 kilométereket, csak hogy többet legyen vele kettesben.

2015. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem strapa.... és megmondta, hogy csak dugni akar? vagy miből veszed, hogy a szex érdekli csak?

Ha tényleg úgy érzed a szexért strapálja magát, de egyébként jó pasi ahogy írtad népszerű, akkor miért erőlködne, más is megkaphat...

Oké, ami nem a mienk jobban kell, valaki írta előttem... Én inkább arra tippelnék többet is eltudna képzelni veled

2015. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én márnl nem strapálom magam... nincs semmi értelme.

Soha nem volt problémám azzal, hogy leszólítsam a nőket, de belefáradtam.


Élőben minden nőtől kosarat kapok, interneten meg többnyire akivel jól alakul, az egyik pillanatról a másikra eltűnik, vagy kiderül, hogy kamu volt.


Sajnos ott tartok, hogy már nem csak a nőkben és az emberekben, hanem már magamban sem nagyon bízok...

2015. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!