Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexert erdemes? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexert erdemes? Mennyire biztos, hogy vedeni fog?

Figyelt kérdés

Bekulos szexem lesz ha minden igaz holnap.

persze mikor van a megvonasos verzesem?! Ezen a heten.

szoval csinalhatok olyat, hogy most van az 5.megvonasos verzes napom es beveszem a tabit?

Igazibol nekem fontos a szex, es szeretem is. Megeri erte?



2014. aug. 14. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod, gyógyszeres dobozokban szokott lenni használati útmutatótól kezdve tűzoltáson keresztül a havi vérzésig minden. Tudod, egy kis A4-es papírka összehajtogatva, amelyen le van elméletileg írva, hogy menzesz alatt véd e. Amennyiben véletlenül mégsem, akkor beírod a gyógyszer nevét a netre és 3 millió találatot fogsz kapni fél másodperc alatt, ebből sajnos csak 1 millióhoz írják le az efféle dolgokat. De azért remélem megtalálod.
2014. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ved a 7 napos szunet alatt.

de most nem menszesz kozben fogunk dugni....

hanem beszedem a gyogyszert, es elmulik a verzes, es ugy.

de abbol lehet baj, ha csak 4 napot vereztem a tabletta beszedese miatt?

2014. aug. 14. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Már nincs meg, nem? Akkor miért lenne?


Free

2014. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igy is normalisan vedve leszek?!
2014. aug. 14. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem szégyelled magad, hogy ilyen értelmi szinttel szexelsz?
2014. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most akkor mikortol kezdodott a szuneted? es mikor akarod bevenni a tabit?
2014. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szunet alatt nem ved rendesen a tabi ha egyfazisut szedsz akkor roviditheted a szuneted en ugy tudom kerdezz ra nogyogyasz valaszol onlineba
2014. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös: inkább bátorítanád, hogy információt kér.


Rühellem, hogy ha valaki rájön, hogy nem tud valamit, veszi a bátorságot, és kérdezni mer, akkor letorkolják.


Azzal, hogy leoltod, az az 50 másik, aki más, de hasonló problémával küzd, lehet, hogy nem fog merni kérdezni, és csak elmélyíti a problémáját.


Most komolyan: szánj rá 5 percet, és gondolkodj el, hogy milyen szándékkal írtad a hozzászólásodat.

2015. máj. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!