Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti csak azokkal flörtöltök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csak azokkal flörtöltök, aki valamilyen szinten tetszik is vagy bárkivel aki vevő rá?

Figyelt kérdés
válasz után egy nemet (N/F) is
2015. febr. 10. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokszor még azzal sem aki tetszik F
2015. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent a flört? Én például közvetlen és nyitott vagyok bárkivel, olyannal is, aki nem tetszik (pl. egy buliban).

De magas labdákat csak annak dobok fel, aki tetszik is.

N

2015. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én bárkivel akivel előzetes megérzések alapján lehet szex.

F

2015. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak azzal a tetszik. (mosolygás, szemezés, viccelődés)

Persze másokkal is kedves vagyok, ha kedvesek.

Mondjuk ha valaki beszól valami pikánsat, akkor ha pont jön valami spontán, én is visszaszólók. És ez nem jelenti azt feltétlenül, hogy tetszik, hanem csak vicces volt a helyzet.

2015. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Flörtölni többnyire csak azzal aki tetszik is.
2015. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

buliba csak azzal nem flörtölök aki nagyon nem jön be, volt olyan hogy az arcát nem is láttam a pasinak, de táncoltunk, homlok, orr összeérve

N

2015. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!