Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 10 en éves kamasz fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10 en éves kamasz fiúknak van lehetősédük szexelni?

Figyelt kérdés

én 23 éves vagyok az én osztályomba mindenki kamuzott hogy szexelt fele nem volt igaz csak pár embernek sikerült,csak fiú osztálytársaim voltak,


azt hallotam hogy a 10 en évesek fűvel fával szexelnek ,ezt hogy csinálhatják ők miben lehetnek mások mint én mert én 23 évesen vesztettem el



2015. febr. 10. 13:53
 1/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Valtozik a vilag,es a csapbol is ez folyik.Az en idomben a masodik randin volt tobb mint egy csok.
2015. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát én is teljesen fiú osztályban voltam 14 éves koromtól kezdve, de szexre volt lehetőségem sulin kívül...pedig eléggé otthon ülős típus vagyok...akik meg eljárnak bulizni, társaságban azoknak meg még több lehetőségük van...


21F

2015. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 eves vagyok es meg nem volt ilyen dolgokra lehetosegem, meg bnom se volt..
2015. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát érdekes nekem tizenévesen alig akadt csaj most így huszonévesen csomo tizenéves lányt megkaphatok
2015. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen, szinte fájt ahogy elolvastam a kérdésed olyan borzalmas a helyesírásod.
2015. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem messze van egy óvoda, itt már a 9-10 évesek is szexelnének szerintem, ha maguk lennének. Ez a divat, hamar kiélik a szexuális vágyaikat és 20 évesen már kiégnek.
2015. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!