Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem kezdeményeznek nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem kezdeményeznek nálam a férfiak, pedig gyakran vagyok társaságban és ismerek meg új embereket. Mit kéne akkor tennem? Hol kéne egyáltalán próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok, csinosan öltözködöm, odafigyelek a hajamra, a sminkemre, szóval a külsőmre nézve csak az lehet a kifogás, hogy nem vagyok szép, legalábbis én nem pont így jellemezném az arcomat... Mi kell ahhoz, hogy kezdeményezzenek nálam?

Mielőtt valaki számon kérné, igen, volt, hogy én is kezdeményeztem, de a lenéző, undorodó, gúnyos pillantások és a levegőnek nézés csak az összeszedett bátorságomat és az önbizalmamat vette el.


2015. febr. 10. 13:55
 1/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Linkelj kepet,akar priviben.
2015. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni.
2015. febr. 10. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Az is lehet, hogy "túl szép" vagy. Úgy értem, hogy talán azt az üzenetet közvetíted az emberek felé, hogy megközelíthetetlen vagy, és úgysem tudna senki megfelelni az elvárásaidnak, ezért úgy gondolhatják, hogy nem is érdemes próbálkozni.
2015. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondom, hogy túlságosan szép vagy és ezért gondolnak elérhetetlennek :-)
2015. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egy nagy szám, de akkor kezdeményeztek nálam amikor valami rendkívülit vagy szokatlant teszek.


Pl. megvédtem egy kutyát a szakadó esőtől. Akkor is kiszúrt valaki magának.


Vagy amikor fellöktek egy hajléktalant én meg felsegítettem. Ott is megismertem egy aranyos srácot aki elhívott randira.

Vagy amikor egy kihaltnak tűntútszakaszon vidáman énekeltem és táncoltam az utcán... aztán egyszer csak feltűnt egy férfi, átmászott a korláton majd az autóúton és odajött hozzám, hogy van-e kedvem meginni egy kávét vele...


Ilyen esetekben eddig mindig, ha akartam ha nem volt aki odajött hozzám.

2015. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy "befogadó".
2015. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem veszed észre és lenéző vagy, nem vagy kedves érdeklődő, mosolygós. ki tudja..

lehet h félénkek, lehet túl nagyra tartanak magukhoz képest vagy lehet h nem tetszel nekik,.

2015. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!