Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tovább próbálkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább próbálkoznom vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az életemben uszkve egy éve ismerem és kb. 2 évvel fiatalabb nálam. Na mindegy anno jól elvoltam vele szerettük egymást de nem jöttünk össze (miatta) mostanában viszont teljesen kiszámíthatatlan nem tudom mikor mit akar és akarva akaratlanul hazudik,titkolózik minden kis dolgon megsértődik ezek mellett naiv és mazochista. Na most én ezek mellett egy fajta "pótbátyként" funkcionálok nála és mindezt tekintetbe véve legszívesebben el is felejteném de itt jön közbe egy két bökkenő 1.Először is hogy a vele eltöltött idő felemelő volt a szeretete minősége kifogástalan ezek által mély nyomott hagyott bennem 2.Nagyon tetszik kívülről is 3.én hiszek a sorsban és hobbiból szoktam foglalkozni ezotériával tehát nem tudom mi az ő szerepe az életemben fogalmam sincs hogy jó vagy rossz lesz e ha elfelejtem és hagyom az egészet Segítsetek én Robi vagyok 18/F ő Reni 16/L

2015. jan. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ööö... passz!
2015. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello Robi! Koni vagyok.

Bár nem vagyok nagy szerelm szakértő, de ha csak veled szokott ilyen goromba lenni Reni akkor nem sok esély van ra hogy valaha is legyen valami fellángolás tőle is.

Ha másokkal is ilyen szokott lenni akkor nem kell anyira aggódni, csak magasabb fokra kapcsolni, mert akkor az azt jelenti hogy ő csak épp egy ilyen életszakaszon megy át, de ezt idővel kinövi.

Harmadjára: ha túl sok kivetni valót találsz benne bensőleg, akkor viszont lehet hogy csak te bem akarsz vele össze jönni csak nem mered önmagadnak bevallani. Gondolkodj el ezen is. De azért remélem össze jöttök. Sok szerencsét! :)

2015. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia Robi!


Èn azt javaslom, intézd úgy, hogy kettesbe legyetek, mondd el neki, mit gondolsz, csókold meg! Akkor minden kiderül. Vagy jól sül el a dolog, vagy èletre lezárhatod, de ne tökölj! Soha nem tudhatod, mit érez, mit gondol, ha nem beszéled meg vele. Lehet imádjátok egymást csak mindketten máshogy értelmezitek a másikat, ebből kifolyólag elmentek egymás mellett. Tégy pontot a végére!


Egy hasonló cipőben járó 26 éves lány :)

2015. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!