Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a "tündér mesékben"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a "tündér mesékben"?

Figyelt kérdés
Szóval nyáron unalmas időimben lapozgattam a fbon.. Megnéztem egy ismerős csaj képeit is... Láttam egy iszonyat jó pasit..Rámentem de rájöttem soha nem kellenék neki.Meg 6 év elég nagy korkül. is lenne... Ősszel bekerültem egy bandába..ahol midig vagyunk vagy 30an.. 4 lány meg 29 fiú... szép lassan megismertem mindenkit...már a fiúra nem is emléleztem..akkoriban a pasik jöttek mentek... december elején új fiúk jöttek...1 hónapig még a nevüket sem tudtam...2hónapja rámírt egy srác.. Helyesnek találtam elkezdtünk dumálni. Kiderült, hogy a városomban lakik és megtaláltam a képet...amibe nyáron úgymond beleestem...Nagyon jól elvoltunk mindig...és aztán egy hónapja szerelmet vallott...és azóta nagyon boldogok vagyunk és úristen, hogy történhetett ez...valami jómegérzés?? Ha nyáron megtudtam volna, hogy valaha az életbe ő megcsókol vagy átölel vagy fogja a kezem....én nem hittem volna el...persze ő erről semmit se tud hovy nyáron kinéztem magamnak...és még ő harcolt értem...
2015. febr. 10. 15:54
 1/6 opened paradise ***** válasza:
48%

Sajnos igen...

De ilyenkor mindig eszembe jut,hogy mint mondott megboldogult nagyanyám:

Andersem meghalt,Hófehérke k..rva lett,mese nincs! :D

2015. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia.


Gratulálok nektek.

Olyan jó a sok rossz negatív sztroi mellett egy ilyen cukit olvasni! :)

Így ismeretlenül is örülök Nektek!


Én nem hiszek a tündérmesékben, de elmesélek neked valamit, ami velem történt meg:)


21éves csaj vagyok.

Mindig a tutyi-mutyi velem egykorú srácokat fogtam ki,akik papucsok voltak, nem volt elképzelésük semmiről, és nem tudtak udvarolni sem.

Milliószor mondtam anyumnak, miután szakítottam (1évig voltam egyedül) az előző pasimmal, hogy nekem innentől kezdve csak:


-határozott

-férfias

-vagány

-humoros

-érett férfi kell, aki kordában tart engem (túl keményfejű vagyok) aki parancsol nekem néha, és aki mellett nő lehetek

-akire felnézhetek

-és aki imádja verdákat (mint én)

-és igenis MOTOROZZON mert az szexi!

-és legyen férfias a szakmája

-És igenis udvaroljon nekem úgy, hogy elolvadjak


Ebből nem engedtem!



Nos, mit ád isten a jelenlegi párom pont olyan amilyet felül felsoroltam :) Vagány,határozott, férfias, temperamentumos, MOTOROZIK (sportmotoros) verdafüggő, és úgy udvarol hogy elolvadok. Motorral hozza nekem a vörösrózsa csokrot... :)


Véletlen lenne hogy valóra vált az álmom??! Hm... nemhiszem, csupán nagyon akartam :)


(AZért vannak gondok vele... nem mindig jó az hogy határozott és az sem hogy motorozik mert féltem...)

2015. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az ember tudat alatt keres valamit,majd megtalálja,és örül hogy wooow micsoda véletlenek.


nincsen sem mese,sem más,egyszerűen,arra hangolódik az ember amit keres,vagy akar,és ha nem is veszi észre küzd érte.



és ha összejön némi szerencsével,egyből csodát kiállt :D


nincsen sem,mese,sem csoda,sem semmi.Ez van!

2015. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rám hellyel közel igazad a #2 es "elvárásai" kivéve, hogy közöm sincs a motorokhoz és a verdákhoz, viszont! egy motoros csajszi oda van értem :DDDD (bár viszonzatlan mert nekem nem ő kell)
2015. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két durva válóper és vagyonmegosztási per után vagyok. Szerinted hiszek ?
2015. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek túl misztifikálják a szerencsét.

23 éves koromig teljesen egyedül voltam.Akadtak volna olyan lányok,akik r*b@ncok voltak,de lekoptattam mindegyiket.

Egyszer viszont unatkoztam és regisztráltam egy társkeresőre,ahol megláttam a mostani barátnőmet.Első ránézésre szimpatikus volt és tudtam,hogy különleges.Váltottunk pár üzenetet és 2 hétre rá találkoztunk.Azóta is együtt vagyunk.Viszont az első találkozásunkkor ő se hitte,hogy valaha össze jövünk,mert esélytelennek gondolta magát,azon pedig pláne meglepődött,hogy szűz voltam.

Lehet,hogy tényleg a sors keze,vagy csak szerencse.Nem vagyok túl babonás típus.

2015. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!