Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!? Nem értelek titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!? Nem értelek titeket, most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Ha van egy lány, aki 2 évvel idősebb nálatok, egy suliba jártok, egyfelé mentek haza, még nem beszéltetek, de a fiú elkezd a lánnyal látszólag is foglalkozni, mert mindig nézi, amikor csak meglátja, és egyértelműsíti a lány számára, hogy tudja, hogy ki ő mert megemlíti hangosan, hallhatóan a barátjának, hogy a lány is hallja ha ott van, hogy ismeri és tudja, hogy hanyadikos, de most már, ha meglátja a fiú a lányt, akkor azonnal elkezd nevetni a barátaival. És szóval, az lenne a kérdésem, hogy akkor most csak szivatja a lányt vagy tetszik neki, de mivel a lány idősebb ezért inkább békén hagyja?



16L


2015. febr. 10. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyit en errol tudok fiukent az, h arra var a fiu h a lany menjen hozza oda..
2015. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én kimondottan birom az idősebb nőlet/lányokat (csak pár év külömbség) De nem ez a kérdés tehát erre annyit tudok mondani,hogy félreértelmezted a mimikát és gúnyol téged (bocsi nembiztos nem voltam ott csak megfordult az eszembe!!!)
2015. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát na ez az, hogy nem bírom eldönteni, hogy akkor csak rám szállt, mert nincs jobb dolga? És nem az a csendes típus!
2015. febr. 10. 17:59
 4/4 A kérdező kommentje:
KÉRLEK!!! Írjatok még, mert nagyon zavar és nem értem!
2015. febr. 10. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!