Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak. Komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak. Komolyan nem értelek benneteket. Miért vagytok ilyen kegyetlenek velünk?

Figyelt kérdés

Mit kell egyáltalán átélnetek,megélnetek az életben,hogy mindenféle lelkiismeret vagy bűntudat nélkül,átgázoljatok egy nőn?

Azt hittem,ha egy nő normális felfogású,rendes,tényleg jó lelkű,nem használjátok ki,és nem gázoltok át rajtunk...de tévedtem...nem tartom magam rossz embernek,sőt,mindent megadtam az exemnek,és mai napig nem értem,mi vezethette egyáltalán arra,hogy ezt megtegye velem...


2013. aug. 20. 21:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Mi történt? Am ne általánosíts.
2013. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
41%
Mert a nők a szentek, a jók, a tökéletes..maradj magányos életed végéig, ha bajod van a férfiakkal.
2013. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%
Talán nem a gyökereknél kéne a szerelmet, tiszteletet, odaadást remélni. Ki kéne nyitni a szemeteket és értelmes srácokkal ismerkedni. Ne általánosíts. Így vársz csodát? Tegyél érte. A nőknél nagyobb puhatestűek nincsenek :)
2013. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Tőle kérdezd meg,mi mit ártottunk neked?
2013. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nők is ilyenek.:) 14/L
2013. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom csak azokat veszed észre akik ilyenek. Mostanában már én is kezdek átállni a bunkó, érzéketlen stílusra mert nagyon úgy tűnik, sokatoknak ez kell.
2013. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
2013. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha most a nemeket megváltoztatod az ellenkezőjére, akkor kapsz engem.


Én az exemnek rengeteget segítettem anyagilag és érzelmileg is. Mindig mellette álltam, nem utasítgattam, nem bántottam, nem nyomtam el, mégis megcsalt és átvágott. Én sem értem, hogy mi vezethette erre... Amikor pedig számon kértem rajta, még neki állt feljebb és ő volt a flegma.


25/F

2013. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenkin átgázolnak, mindenkit átvernek..Biztos valami szörnyűséget csinált veled, de garantálom, h ezek után Te sem fogsz könnyen megbízni a férfiakban és lehet h Te is át fogsz gázolni valakin.
2013. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Na menj te a pi....ba. Faszom is tele van már, hogy nagy részetek csak általánosítani tud...
2013. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!