Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hstg98x kérdése:

Távkapcsolatban élek és szeretnék vele találkozni. Lehetséges ez? Többi lent ;$

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet, hogy Magyarországon élek és lakok. 17 éves vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy a határátlépéshez mit kérhetnek tőlem? A barátnőm Szerbiában lakik. Kérek mindenkit csak biztos információkat írjon. Nagyon sürgős és fontos lenne a dolog. Köszönöm előre is!

2015. febr. 10. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az EU tagállamainak és a schengeni zóna államainak állampolgárai - 2010. június 12-étől kezdődően - érvényes személyi azonosító igazolvánnyal is beléphetnek Szerbiába. Magyar viszonylatban csak az új, kártyaformátumú személyi azonosító igazolványt fogadják el a szerb határrendőrök.


Érvényes úti okmányokkal rendelkező magyar állampolgárok vízum nélkül utazhatnak be Szerbia területére, és ott az első beutazás időpontjától számított 6 hónapon belül összesen, legfeljebb 90 napig tartózkodhatnak, átutazhatnak és kiutazhatnak.

2015. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyat olvastam valahol, hogy kiskorú csak 2 szülő aláírásával léphet át a határon. Ez mennyire hiteles ?
2015. febr. 10. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
1 szülő is elég...hivatalosan kellene,de én még nem láttam,hogy kérnék...
2015. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!