Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a fiúknak a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a fiúknak a hosszú göndör haj?

Figyelt kérdés
Pl. egy magas, vékony csaj, derékig érő göndör hajjal...
2008. aug. 22. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Főleg ha szép ápolt és látszik rajta az igényesség!
2008. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Szép lányon a legszebb a természetes göndör :)

Mondjuk lehet nekem azért zsánerem, mert nekem is hosszú, göndör hajam van, de ezt is szeretik a lányok :D

2008. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
furtos, gondor, borzos, mindenfele :D eredeti,egyeni. nincs ket egyforma gondor haj. raadasul az egyenes unalmas, az mindenkinek van. :p
2008. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem vörös, és nem gyűrűgöndör, inkább hullámos, és már majdnem a derekamig ér..örülök neki, mert sok lány órákig vesződik azzal, hogy ilyen legyen.

mindenki dicséri a hajamat, szóval szerintem szeretik.

2008. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
van, akinek nem áll jól a göndör. nekem alapjáraton erősen hullámos a hajam. nem foglalkozok a kiegyenesítésével, ha hajszárítóval megszárítom, viszonylag simább lesz. nekem nagyon nem állna jól a göndör haj. akinek meg jól áll, akkor az biztosan tetszik a fiúknak is.
2008. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hullámos,ha elalszom akkor meg göndör:P Én szoktam vasalni de nem vasalnám ha úgy állna be ahogy szeretném,nem zavar h hullámos sőt szeretem is mert nem lapul le a fejemre úgy mint az egyenes.Az a baj h úgy van levágva h ha elalszom akkor muszály vele vmit kezdeni,mert akkor tényleg borzalmas.
2008. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A barátom mindig megemlíti ha hullámos h tök jól nézz ki.Meg az anyukája is mondja mindig.:)
2008. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Azért egyenesítik a hajukat mert a hullámos haj játékos,kissé megbizhatatlan külsöt kölcsönöz a viselöjének és az utóbbi években a nök jobbnak látták a rakoncátlan fürtöket kiegyenesíteni,De szerintem egy igazi nönek egy picit hullámos a haja...
2008. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

nekem gyűrű göndör és van benne pár egyenes tincs.

az egyenes hajú nők egy része daueroltatja, hogy göndör legyen, a göndöröké pedig vasalja. ilyenek a nők.:D

nekem viszont nincs minden reggel háromnegyed órám arra, hogy kivasaljam.:)

2010. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!