Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van köztetek olyan aki szintén úgy érzi nem élvezi ki eléggé az életet pasik és szex terén?

Figyelt kérdés

Nem hiányzik nektek több izgalom,szenvedély,kaland? Én nagyon úgy érzem csak úgy elteltek gyorsan az évek, egyhangúan és semmit sem éltem igazából. Pedig voltak párkapcsolataim, de valahogy azt hiszem nem tudtam igazán kiélni magam ezekben a kapcsolatokban, vagy nem azt kaptam amire vágyom, nem tudom. De valahogy sokkal többet akarok, nem tudom miért van ez bennem, talán megijedtem hogy öregszem.

26/N



2015. febr. 10. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok,és màr pàr éve érzem ezt.Viszont tudom,hogy ennyi idősen is lehet még szerelmes az ember,lehet izgalom és kaland az életébe,bár tény,hogy így màr nehezebb...De akkor se akarok lemondani róla,nem érzem magam 40 nek,sőt,egy csomó mindenben sokkal jobbnak érzem magam mint 20 évesen.
2015. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!