Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy boldognak lenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy boldognak lenni, ha az embernek sosem lehet neki tetsző párja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akinek megy, annak lehet..
2015. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Haverok mindig hozzák a nőket...stb.. eszi az embert a fene. De egy nem annyira tetszetős nő is jobb mint a semmi. Amikor bedöglik a buli és mindenki nekiáll a párjával smárolni te se unatkozol.
2015. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyértelműen nem. Én is így vagyok vele és a magányt választom. 21/F
2015. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as, szerintem nem. Szerintem olyannal lenni, aki nem kell, rosszabb mint egyedül.
2015. febr. 10. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Eddigi pályafutásom alatt a kérdésben említett lehetőség és a magány között volt lehetőségem választani.

Tapasztalat: Amíg volt barátnőm (azért nem extrém rút) több önbizalmam volt, kicsit vidámabb voltam, nem néztem a gyakit este fél 12-kor, sose unatkoztam, volt kire támaszkodnom... cserébe mindig vitte a pénzt és sokat kellett idegeskedni. A magány sokkal rosszabb szerintem, de mindenki el tudja dönteni ezt a kérdést. Nekem jobb volt kapcsolatban.

2015. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cetkutya válasza:
Sokkal jobb egyedül, mint a rossz emberrel együtt lenni. Mellesleg honnan jött ez a sosem lehet neked tetsző párod dolog? Most vagy önbizalmad nincs, vagy az elvárásaid teljesíthetetlenek...
2015. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban kellemes élni, akkor is ha nem álmaid nőjével vagy. Az egyedüllétben meg az az izgalmas, hogy teljesen nyitott lehetsz új csajokra. Akkor meg a remény van meg, hogy meglesz az álomcsaj:)
2015. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod milyen jo az, amikor vegre a masik fugg toled? Te nem feltekenykedsz nem erdekel. Mindent megtesz erted. Csak egyszer probald ki. De neki soha ne aruld el. Mindig jatssz meg egy keves erzelmet. N
2015. febr. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!