Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki sikertelen a lányoknál, ennek ellenére őszintén boldognak érzi magát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van de az nem en vagyok..
2015. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En sikeres vagyok a lanyoknal, megsem erzem magam teljesen boldognak. Most akkor mi van?:) 16/F
2015. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem. A szerelem, szeretet, intimitás, szex, csók, ölelés megkapása valakitől minden egészséges kamasz és felnőtt ember életében nagyon fontos, azt mondhatnám az élet egyik legfontosabb dolga.


Aki ebben, mondhatni az élet egyik számára legfontosabb dolgában totál sikertelen és nem tudja megvalósítani a vágyait, az hogy lehetne boldog?

2015. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fontos. Valaki nem is vágyik rá. Lehet az ember boldog, hogyha képes elérni a céljait.
2015. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kellően antiszoc ember akár lehet így is boldog. De annyira én sem vagyok az.
2015. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Lehet az ember boldog, hogyha képes elérni a céljait."


De ha pont ez a célja?

2015. jan. 22. 13:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ez az egy célja van az embernek, akkor az szívás.
2015. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21 évesen még nem volt barátnőm, sőt semmilyen közelebbi kapcsolatom lánnyal, de szeretek szingli lenni, ezért nem vagyok emiatt boldogtalan. Ennek ellenére persze próbálkozok.
2015. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok az életemmel, sőt, talán boldog is vagyok, persze nem állandóan, vannak rosszabb pillanatok is, de összességében pozitív vagyok. A kinézetem olyan, hogy soha sem állna össze velem egy lány sem, ami nem feltétlen a lányok hibája, hanem az enyém, amiért egyáltalán megszülettem ilyen külsővel. Bár próbálkozom mindig visszautasításokat kapok, de már annyira megszoktam őket, hogy alig fájnak. 28 évesen még nem csókolóztam, és még nem randiztam. Nem is fogok soha. Inkább más feladatokra koncentrálok.
2015. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sikertelen vagyok a lányoknál ,viszont ennek ellenére egyre boldogabb ,mert már leszarom az egészet.

Ha nagyon rágörcsölsz a dologra és mindig elutasítanak ,akkor az fájni fog és csalódást okozni ,ezért nem leszel boldog. Viszont ha kizárod a sikertelen részt az életedből akkor nem lesz olyan ami a boldogságodat gátolná.

Persze nem ilyen egyszerű ,mert néha jó lenne ,de ,mint tudjuk ha nincs ló jó a szamár is és alkalmazkodni kell.

2016. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!