Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiábrándulnátok ez miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiábrándulnátok ez miatt egy nőből/lányból?

Figyelt kérdés
Elkezdtem randizgatni egy 22 éves lánnyal inkább lány a felfogása alapján. Ő orvosira jár, és én is felsőoktatásba tanulok. Nem is ez a lényeg. Kiábrándultam belőle mert úgy kezeli azokat az embereket akiknek nincs diplomája vagy nem tanulnak felsőoktatásban mint a kutyákat. Flegmázik, bunkózik.. Ez számomra annyira kiábrándítandó volt, hpgy 3 randi elég is volt vele. Vélemény ?
2015. febr. 11. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen! Utálom az ilyet!

Nem attól lesz valaki, hogy anyu-apu pénzén végig tud seggelni pár évet. Aki azt gondolja, hogy igen, abból az intelligencia csírája is hiányzik.

2015. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Jól tetted :P. Én kettőt azért levertem volna neki ráadásként.
2015. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De azért megdugnám, mielőtt megszakítom vele az ismerkedést.
2015. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy hülye p_csa. Nem tud semmit az életről, nem tudja felfogni, hogy ha mindenki orvos lenne, akkor két héten belül éhenhalna.
2015. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Diploma = ért a szakmájához (feltehetően)


Aki ettől felsőbbrendű emberi lénynek vagy műveltnek hiszi magát, súlyos tévedésben van és álomvilágban él. Egy akármelyik gyári munkás is reálisabban látja egy ilyennél a világot, de komolyan...

Szerencsére nem 100% a diplomások körében az ilyen, de gyakori.

Lehet valaki ilyen beképzelt liba, mint Ő, hiába van felsőoktatásban és lehet valaki érettségivel vagy anélkül is művelt. Van sok sztereotípia, de ismerek embereket akikre nem igazak.


Én is természetesen kiábrándulnék. Mivel pedig személyiség alapján vonzódom egy nőhöz, vagy ez alapján taszíthat is, itt abba is hagynám az ismerkedést.


24/F

2015. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

"Diploma = ért a szakmájához (feltehetően) "


MEGA LOL!

Tisztában vagy te a magyar oktatással? Köze nincs a szakmához ... Papírt ad, aztán majd a gyakorlatban megtanulod :-P

2015. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a probléma, hogy orvos lesz belőle, aki nemcsak diplomás betegekkel fog foglalkozni. És akkor azok meg is halhatnak??

Én is dobtam volna.

2015. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos hogy kiábrándultál, én is kiábrándultam volna. Nem szívlelem a beképzelt flegma embereket.
2015. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: Igaz. De jobb esetben egy orvos azért az egyetemen szerzi meg a szükséges ismereteket (meg gyakornokként), nem? Ez most nem ugyan az, mint egy informatikus, ahol pl magadat kell képezni elég sokat.
2015. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen ostoba sztereotípia nagyon kiábrándít: diploma nélküliek, fiatalok-idősek, románok, szlovákok, zsidók, cigányok, melegek, feketék, szőkék, zöld szeműek, alacsonyak, teljesen mindegy. Aki ilyen beszűkült világban él, azt messze elkerülöm.
2015. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!