Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik annyira a lányok/nők, ha a fiúk/férfiak piszkálják őket?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha egy fiú/férfi elkezd piszkálni/idegesíteni egy lányt/nőt, akkor a lány/nő először kelleti magát egy kicsit, de látszik rajta, hogy bejön neki. Aztán egyre inkább megtetszik neki a fiú/férfi, aki egész idő alatt csak piszkálta/idegesítette.

Miért?



2015. febr. 11. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ez tényleg így van. Utoljára 7.-ban cseszegettem egy lányt,de már kinőttem belőle.
2015. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Más dolog valakit rosszindulatúan piszkálni és játékosan.
2015. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*7.-ben
2015. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor jön be, hogyha a lány már eleve érez némi vonzalmat a fiú iránt.
2015. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem ha tetszik egy lány, nem szeretek piszkálódással meg idegesítéssel közeledni.

Régebben kipróbáltam a módszert egy lánynál, aki nem tetszett. Addig is ismertem, le se sz*rt. Mikor elkezdtem piszkálni, meg idegesíteni, akkor látszott, hogy nagyon bejön neki, ölelgetett, meg ilyesmik.

2015. febr. 11. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem ezzel is azt jelezzük nekik, hogy foglalkozunk velük, ez pedig jólesik mindenkinek.
2015. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Más dolog valakit rosszindulatúan piszkálni és játékosan."


Lehet, bár kinek hol a határ a kettő között.


De miért van az, hogy a piszkálódás többet ér a legtöbb lány/nő számára, mint az udvariasság és a kedvesség?

2015. febr. 11. 16:16
 8/12 A kérdező kommentje:

"sztem ezzel is azt jelezzük nekik, hogy foglalkozunk velük, ez pedig jólesik mindenkinek."


A kedvességgel, az udvariassággal, vagy egyéb dolgokkal is lehet jelezni ezt. :)

2015. febr. 11. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
volt egy lány aki ott lakott nálunk, húgom egyik barátnője, csak hülyeségből piszkáltam, nem bántásból, kb belém szeretett...mondjuk lehet más is állt mögötte, viszont a "kapcsolatunk" ennyi volt kb...a piszkálódás, mivel nem voltunk nagy haverok...sokkal rosszabbul esik valakinek ha átnézel rajta mintha kicsit csipkelődsz...legalábbis akikkel piszkálódtam náluk ez volt a helyzet...ha épp dolgoztam nem figyeltem rájuk ők kezdtek csipkelődni...
2015. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, a kedvességben és az udvariasságban nincs izgalom.

Ezek jó dolgok és fontosak, de nem ezekkel nem fogsz megnyerni senkit. Egy nőnek az, kell h ellenkezz vele. Innen tudja, hogy van saját véleményed. a Csipkelődés ennek a butább formája.

2015. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!