Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nem szeretik a félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem szeretik a félénk, gátlásos férfiakat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Mi okuk lenne szeretni őket?
2015. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
De szeretjük csak nem párkapcsolatban!
2015. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Mivel hozzájuk se mernek szólni, így hogy tudnák őket szeretni?
2015. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
De szeretik őket, ha jól tudnak hágni. :) Pl én is. :P Mondjuk én eléggé gátlástalan vagyok szex terén. :D
2015. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
A nők a csúnya férfiakat nem szeretik, amennyiben a gátlásos fiú helyes, akkor nem érdekli a nőket a gátlásossága, viszont ha egy csúnya fiú határozott, a nők akkor is le fogják koptatni! Tapasztalat...
2015. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
csak kihasználni szeretik őket.
2015. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
nekem van egy gátlásos szaktársam, de nagyon helyes meg gazdag és egy modell csaja van...
2015. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
A "modell lány" a többségben rögtön egy arcra és alakra is már-már tökéletes nő képét hozza elő, de azért a modellek között is vannak olyanok, hogy azért józanul nem... :D Mondjuk ízlések és pofonok.
2015. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Intellectual Superioritynek tök jó hozzászólásai vannak, jól mutatja a siralmas értelmi színvonalatokat, hogy mindig lepontozzátok.
2015. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: Gondolom ha nem névbzulna, akkor nem lenne lepontozva. Én felpontoztam, de biztosan van más, aki ha meglátja a nevét egyből megy neki a mínusz.
2015. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!