Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, belső tulajdonságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, belső tulajdonságokat tekintve mitől lesz egy nő nőies és szexi?

Figyelt kérdés
Nem k.vásan értem, hanem az olyan nőiességre gondolok, amire azt gondoljátok, hogy hú, de elfogadnám barátnőnek :)
2015. febr. 11. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ehh... ha külső tulajdonságokra kérdezek rá, egyből lenne 6 válasz. Ez elég szomorú :(
2015. febr. 11. 20:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Magabiztos, sugárzik belőle a vágy és a szenvedély... Áhhh ezt érezni kell.
2015. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy nem lehet kívánatos, ha félénk?
2015. febr. 11. 20:46
 4/9 anonim válasza:
Magabiztos, Intelligens
2015. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennyire fontos a magabiztosság?
2015. febr. 11. 20:50
 6/9 anonim válasza:
A "hú, de elfogadnám" kategóriában igen.
2015. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez veszett ügy :(
2015. febr. 11. 20:55
 8/9 anonim válasza:
Miért lenne veszett ügy? :) Ha hiszed, ha nem én is "félénk" voltam.. idővel kinőttem.
2015. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magabiztosság, tudja magáról hogy mennyire nőies és mik az erősségei.


Egy kevésbé magabiztos nő nem vonzó, ők általában túlzottan tapadnak és nincs önálló véleményük. Persze a másik véglet sem nőies, amikor valaki nagyon beképzelt.

2015. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!