Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szerint mi az ami megfog egy nőben? Vagyis: mi az ami őrjítően szexi tud lenni? (külső, belső. ) :-)

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 21:29
 1/4 A.Romanov ***** válasza:
Hajaj... Az összkép leginkább, de főleg ahogy néz. Ma is láttam egy lányt a könyvtárban... jujj de az milyen nagyon vonzó volt. Pedig csak ült és tanult és a szemembe nézett mikor arra csoszogtam :D Nem tudom leírni sajna.
2013. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha látok egy ilyen csajt, megkötözöm és hazaviszem. :D
2013. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szép fenékért megőrülök. :D
2013. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zoltán lazzán válasza:
az én meglátásom szerint,ha 1idegen lányror van szó,nyilvánvalóan először külsőleg szemlélem meg!de ha már ismerkedem fontos az adot lány inteligenciája,legyen 1érdekes téma álandóan...de végsö soron az ágyban dől el minden!
2013. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!