Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó voltam a párommal?

Figyelt kérdés

Ma arra ébredtem, hogy rettenetesen érzem magam, fáj mindenem, köhögök, lázas vagyok. Holnap megyek haza (nem a szülővárosomban lakok hétköznapokon), pénteken dokihoz, hétvégén meg fekszek és nyögök.

Eddig úgy volt, hogy a barátom átjön hétvégére, de így nem akarom, ha beteg vagyok akkor hisztis és nyűgös és elviselhetetlen vagyok, akkor jobban szeretek egyedül lenni.

Most ki van kelve magából, hogy nem akarom látni, és bunkó vagyok.

Nagyon szeretem, szeretek vele lenni, de tudom hogy nem lenne örömteli hétvége, úgyis csak veszekednénk mert nem szeretem ha bárki ott van mikor beteg vagyok, és frusztráltan mindenbe belekötnék, inkább megkímélném. Meg attól is, hogy elkapjon tőlem valami nyavalyát.

Igaza van? Mit csináljak? Hogy győzzem meg, hogy nem ellene irányul, és nem arról van szó hogy nem akarok vele lenni?


2015. febr. 11. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a ló túlsó oldalán vagy.
2015. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem voltál bunkó, de lehet, hogy ezt a nem megfelelően kedven hangnemben adtad neki elő, hanem hisztis pcsaként.
2015. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha győzködni kell, az már régen rossz.

Ezt elmondod neki, aztán vagy elhiszi, vagy nem, bár kompromisszumos megoldásra is lehetne jutni szerintem.

2015. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Arra nem gondolsz, hogy a párod aggódik érted, és esetleg támogatni akar lélekbe, és ezért akad ki? Meg lehet vinne neked mindenféle jó dolgot hogy előbb meggyógyulj. Illetve ha együtt éltek akkor a szobából vagy a házból fogod majd kizárni, hogy ne lásson betegen... Fordítva ha ő lenne ilyen beteg, te nem akarnád látni? nem aggódnál érte? nem szeretnéd meggyógyítani?
2015. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso: respect, szivembol szoltal :)
2015. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Direkt figyeltem, hogy most ne legyek bunkó, tehát olyasmi stílus volt, hogy "szeretlek, de szeretném ha inkább jövő hétvégén lennénk együtt, most beteg vagyok, hiányozni fogsz de nem szeretném hogy elkapd, meg hogy nyűgös legyek és megbántsalak", vagy valahogy így.

Nem szoktam beteg lenni, kb 3-4 évente egyszer, de akkor tényleg rosszul érzem magam. Egy sok éves kapcsolatba már belefér egymás ilyen dilis időszakait tolerálni, de még csak alig több mint egy éve vagyunk együtt, még nem érzem úgy hogy jót tenne egy ilyen hétvége.

2015. febr. 11. 21:56
 7/7 mira4 válasza:
Szerintem normálisan viselkedtél, ha tényleg szépen kérted meg, akkor el kéne fogadnia
2015. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!