Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kisfiúnak ilyenje van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kisfiúnak ilyenje van, akkor megoldhatja?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak fitymaszûkülete van, akkor ha elég sokat matyizik elmúllhat, kitágulhat. Nagyon erôs gyanúm van, hogy nem, mert itt hallottam szóval nem tudom miért itt kérdezem meg, de na. :D

#fityma #szûkület
2015. febr. 11. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos!
2015. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Max, ha durván felszakítja. De azért az nem ajánlott, jobb a műtéti megoldás... :D
2015. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mark Oldmeg
2015. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is az van de nem zavar. Az emberek 70%-ka ha tapasztal valami nem olyat, mint ami a másik embernek van, akkor már "orvos! orvos!".... ahelyett, hogy gondolkodnának is egy picit.

Otthon is fárdésnél tágíthatod. Ha rendszer csinálod, akkor tágúlni fog (mivel bőr) és szép lassan megoldódik. Vagy menjen orvoshoz szabdalják fel neki, legyen korcs farka, amivel majd hetekig úgy szenved ha hozzá ért valami a makkhoz akkor össze fogja fosni magát fájdalmában.

2015. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a gyereked? Azért jobb lenne, ha az ilyet az egészség rovatban kérdeznéd legközelebb.

Ha enyhe a szűkület akkor valóban tornáztatással, mozgatással nyújtható. Ez után jön a szteroidos kenőcs. Ha ez sem segít akkor kell műteni.

2015. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
kisgyerekeknél helyi érzéstelenítéssel apró vágással megoldják, és egész életre elmúlik ez a gond. nem tudom pontosan ez hány éves korig van így, de felnőtt korban úgy tudom problémásabb, így érdemes kisgyerek korban megcsináltatni.
2015. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!