Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy minden fiu, aki ismerkedik velem, tobbet akar egy sima baratsagnal?

Figyelt kérdés

En ugy gondolom, hogy nem viselkedek r.bancosan, nem hordok kirivo ruhakat, meg semmi ilyesmi, de megis azt latom, hogy az ilyen lanyoknak is van jo fiu baratjuk, akivel csak baratok.

Mit csinalok rosszul?



2015. febr. 12. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Biztos túl közvetlen vagy.

Tudod mi férfiak "hülyék" vagyunk, és egy mosolyból is néha többet kihozunk mint amit kéne:D

2015. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Valoban kozvetlen vagyok.

Ez azt jelenti tavolsagtartobbnak kene lennem?

2015. febr. 12. 22:32
 3/14 anonim válasza:
Naivak vagyun és egyböl beleképzelünk mindent egy barátságba
2015. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ezen nehezen fogsz tudni változtatni.

De egyébként az tényleg félre érthető, de ez nem hiba, sőt jó hogy az vagy de mi tényleg akkor már mindent elképzelünk....gondolom tudod hogy értem.

2015. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na erre én is szeretnék választ kapni. Ugyanez van nálam is.
2015. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehat akkor jo hogy kozvetlen vagyok, meg minden, csak eselyem sincs hogy valaha lesz olyan fiu az eletemben, aki nem akar tolem semmit. Remek.:')
2015. febr. 12. 22:37
 7/14 PearlDiver ***** válasza:
Biztos nagyon nőies vagy alaphangon.
2015. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet lesz, de nem sok az biztos.

Nekem is sok láőny barátom van, de idővel mid átmegy másba, mármint nem szerelem, csak pl. buliba 1-2 smárolás, meg stb....

2015. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En azt mondom, meg az is okes, hogy buliban lesz belole 1-2 smarolas vagy valami. De ezek alapbol ugy kozelednek felem, hogy felfordul a gyomrom konkretan.
2015. febr. 12. 22:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem olyan srácokkal kéne ismerkedj akik 2 évente egyszer szexelnek, és ki vannak éhezve.

Én nem szoktam nyomulni a lány barátaimnál, csak akkor van csók, meg ilyesmi ha olyan a helyzet.

Amúgy normálisan beszélgetünk, szórakozni járunk, stb....

2015. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!