Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a 40-50 év körüli férfiakat, akik 20-25 éves nőkkel vannak kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 22:55
 1/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
90%
Mert irigylik o"ket hogy fiatal no"juk van.
2015. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

mert nem normális, az már túl sok, és csakis a pénz miatt van.

Aki azt mondja hogy nem az nem idióta, mert akkor miért nem látsz ilyen esetet szegény faszinál, csakis gazdagnál???

2015. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
féltékenyek :D mert a legtöbben nem is álmodhatnak szép fiatal csajokról
2015. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem inkabb a 20-25 eves noket itelik el
2015. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Mert féltékenyek. Azért ne keverjük már a szezont a fazonnal.


Egy 40-50 év körüli férfi, aki jól tartja magát, és ért a nők nyelvén simán kaphat magának egy 20-25 éves nőt. A nőkkel kapcsolatban már nem lehet ezt elmondani, hamarabb öregszenek, és 40-50 körül már nem olyan kellendőek.


Sztem nincs semmi gáz abban, ha egy huszonéves csajnak 40-as pasija van. Az már egy igazi férfi, sokmindent megélt, tapasztalt, sok csaja volt, sőt megfelelő anyagi hátteret is tud nyújtani egy csajnak.

2015. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És még valami: Az anyagiak nincsenek olyan nagy súlyban a csajozásnál, ahogy azt egyesek gondolják.
2015. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%
Sziasztok én úgyan ebbe vagyok én 23 a férjem 42 lesz!!! Semmilyen anyagi hátér nincsen egyszerűen ő már ki élte magàt van tapasztalata máskülönben meg mit érnénk el egy 25 éves srácal aki bulizik iszik és akár dro..zik ppppffffff majd 2 év utàn lecserél na azt már nem én is és a férjem is büszkék vagyunk egymàsra úgy hogy ennyi
2015. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bíróság nem ítél el minden 40-50 év körüli férfit, csak amelyekről bebizonyosodik, hogy bűncselekményt követtek el. És ennek semmi köze ahhoz, hogy van-e, és ha igen, hány éves barátnőjük.
2015. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Miért általánosítasz? 24 éves vagyok, a párom 54, és nem kaptunk még negatív kritikákat. Valószínűleg azért, mert intelligens, érett gondolkodású barátaink és rokonaink vannak.

Igen, az utcán van, hogy megnéznek, de ott kb. mindenkit. Csak mindenkit másért, ez kövér, ez barnabőrű, ez ilyen, ez olyan.. az utcán mindenki "érdekes".

2015. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!