Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátságba mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságba mennyire fér bele a szexuális vonzalom? Vagy természetes a 'de meg***nálak' érzés? Ki mit tapasztal (t) ezzel kapcsolatban eddig? 22L

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ezért nincs fiú-lány barátság ... valamelyik szexelni akar a másikkal, max. a kapcsolat jellege miatt kompromisszumot köt ...
2015. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Elkerülhetetlen, ez minden kapcsolatban benne van, ha máshogy nem is, csak tudat alatt, de akkor is és az esetek nagy számában előbb-utóbb ki is jön az ilyesmi.
2015. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

A női ismerőseim 95% val szívesen létesítenék szexuális kapcsolatot. Nem tudom más férfiak is így vannak e vele, de egy vonzó nő hülyeségeit jobban elviselem, és jobban is oda tudok rá figyelni, mert van egy vonzalom. Így szinte csak vonzó női barátaim vannak. Van olyan köztük akivel incselkedünk mind a ketten, és lehet, hogy majd a jövőben szex is lesz, de egyelőre ezt is élvezem.

23F

2015. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem, egy fiú-lány barátságba ez nem fér bele. Egy gyönyörű lány ismerősömre sem állt fel a farkam soha, soha nem akartam megdugni őket, nem vonzódom hozzájuk, csak egyszerűen látom rajtuk, hogy igenis nagyon szépek.

Mindig képes voltam elkülöníteni az érzelmeimet. Ok, egyszer azt hittem, hogy beleszerettem, de aztán tisztáztam magamban, hogy nem, nincs így, egyszerűen csak nagyon szeretem, jobban, mint bármelyik másik barátnőmet.

2015. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semennyire sem fér bele...
2015. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Olyan férfi-Női barátság nem létezik, ahol a férfi kezdeményezett a Nő felé és az elutasította....ez nem lehet sokáig életképes. Ha az élet sodorta őket egymás mellé, közös barátok, sport, iskola....akkor könnyen lehetséges. Ilyenkor a srácon múlik a dolog, hogy be meri-e vállalni a visszautasítást tudva, hogy a barátságuk tönkremehet miatta.

37F

2015. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

A lazább haveri kapcsolataiknál előjön.

De az igazán barátaimnál sosem jutott még eszembe, hogy ej de jóképű vagy Karcsi!

Én a fiú barátaim között úgy érzem magam mint egy férfi.

Együtt sörözünk és verjük agyon egymást Tekkenben, vagy Diabloban.


De még egyikőjükre sem gondoltam férfiként vagy képzeletem el, hogy ruha nélkül, hogy nézhet ki. Illetve strandon sem zaklatott fel a felsőtestük látványa.

2015. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez se lesz sokáig szimplán barátság. :)
2015. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden fiú-lány barátságban előjön legalább egyszer, aztán lecsendesül. Nekem legalábbis eddig mindig így volt. Mondjuk egy közös iszogatáskor, bulizáskor beindul valami bizsergés, aztán pár nap, vagy hét után elmúlik és megy minden a régiben.
2015. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen termeszetes, hogy szexualis vonzalmat erzel egy olyan, ellentetes nemu, korban megfelelo ember irant, akivel joban vagy es nem a rokonod.
2015. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!