Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiknek a néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek a néger pasik tetszenek, azok az igazi rasszisták?

Figyelt kérdés
Arra gondolok aki csak azért ismerkedik meg egy fiúval mert néger. Mert őket részesitik elönyben a fehér pasikkal szemben. És a fehér férfiaknak nem az a baja hogy a lányok szeretik a néger pasikat hanem hogy jobban mint a fehér pasikat. Mi nem azt kérjük hogy minket szeressetek jobban hanem hogy egyenrangúként. Ezek alapján mondom hogy az ilyen lányok rasszisták. Szerintetek is?
2015. febr. 13. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
nem rasszisták csak önbizalom hiányosak és szeretik a nagyfaszt
2015. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
a rasszizmus negatív, hátrányos megkülönböztetéssel jár. ha az a csaj olyan ronda, hogy az már rossz annak a bizonyos néger pasinak, akkor lehet, hogy igazad van :D de különben biztosan nem. most te rasszista vagy azért, mert a szőkéket preferálod, és egy lányt azért szólítasz le, mert szép, hosszú szőke haja van? szerintem ez ugyanaz a kategória.
2015. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért tetszik neki, mert érdekesség. Őszintén megmondva Én is szívesen kipróbálnám a szexet egy nagymellű néger csajjal. A dolog amit leírsz egyébként nem általános. Az esetek részében szerintem nincs is benne túl sok érzelem. A többiek előtt akar az ilyen csaj tetszelegni; nézzétek, nekem nem átlagos pasim van, hanem szinesbőrű! ... Olyan a helyzet, mintha egy pasi a Suzukik, VW-k és cigány-Ferrarik (BMW) közé beáll egy Alfa 4C-vel.
2015. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak neked volt peched, hogy a kiszemelted inkább egy feketét választott... Lehet hogy a csajnak a nagy szerszám kell, de lehet hogy ő volt a szimpatikusabb valamiért. Minden esetre nem hinném hogy ez annyira általános lenne. Legalábbis komolyabb kapcsolatra biztosan nem, hacsak nem egy gyémántbánya tulaj (fia) az illető :)
2015. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ilyen nők csak is RASSZISTÁK!
2015. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akik tudatosan szerecsent választanak -mint én fiatalon- naívak. Sajnos az eltérő kultúrális háttérből, a társadalom rassziszmusából nagyon nehéz szerencsés eredményt kihozni.
2015. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a fehér nők azért választanak fekete férfit, hogy ők legyenek a dominánsak a párkapcsolatban (elvégre egy fehér többségű társadalomban élünk), ami az ilyen nő/nők kisebbségi érzéseiből ered/erednek. Az ilyen nők úgy gondolom, hogy agresszívak és inkább birtokolni akarják a párjukat, mint meghitt kapcsolatban élni vele.


Akinek nem inge, ne vegye magára, de nekem ez a véleményem.

2018. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!