Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mellplasztika. Van itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellplasztika. Van itt olyan lány aki szintén gondolkodik ebben?

Figyelt kérdés
Az enyém kicsi, és tényleg kicsi, belefér kézbe ami elég zavaró, 22 vagyok már.
2015. febr. 13. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fotot küldessz:?
2015. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott már nekem is. Kérdést is írtam ki róla, ott van kép is http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__plasztikai-m..
2015. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem speciel bejön a kicsi mell (jobban mint a nagy). Szóval ízlések és pofonok.


#2 Neked is kár ilyenben gondolkozni (szerintem)

2015. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ja, de gondolom ha a kis mell és ezek közül kéne választani valamelyiket: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__65..

akkor már másképp állna a helyzet.

2015. febr. 13. 17:46
 5/17 anonim ***** válasza:

A kis mell önmagában még nem zavaró. Sok lány hiszi, hogy ha nincsenek dinnyéi akkor máris kicsinek számít, holott B kosaras melltartót hordanak.

Mellplasztika inkább akkor javasolt, ha csúnyán néznek ki, nagyon lógnak hatalmas bimbóudvarral, zavaróan eltérő méretűek, stb.

2015. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ahhoz a kérdéshez én is hozzászóltam, de ott kimondottan a mellre "kellett" koncentrálni. Ha egy lány tetszik, akkor az összehatás fontosabb (nem csak külsőre célzok).

Illetve ha tényleg csak külsőről beszélünk, akkor fontos a testalkat is. #2 válaszoló által linkelt képen a lány vékony, neki a nagy mell alapból nem is állna jól.

2015. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jaguar: milyen érdekes, hogy ennél a kérdésnél egészen más állásponton voltál: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__65..
2015. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kezdődik..


*grabs popcorn*

2015. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Pedig jól tud kinézni egy vékony lány nagy mellekkel (nyilván nem dinnye méretű mellekkel). Egy ismerősöm 174cm, 56kg, C-s mellekkel.

Az sem utolsó szempont, hogy mindig nagyobb figyelemfeltőek a nagy mellűek.

Enyém elvileg 75B, mégse nagyobb ennél a mellnél: [link]

2015. febr. 13. 17:53
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne akarj olyan lány lenni, akit kb mindenki csak megfektetni akar a nagyobb mellméret miatt. Ha valakinek mellplasztika után fogsz megtetszeni, de most nem jössz be neki, az nem lenne furcsa?

Ne a figyelemfelkeltésre hajts, ha csak a melleddel fogsz tudni hódítani, akkor az cink.

Neked amúgy milyen testalkatod van?

2015. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!