Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalós lányok, Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalós lányok, Titeket mennyire zavart amikor a párotok felvette videóra a szexet, vagy fotózott közben?

Figyelt kérdés
El tudtátok engedni magatokat közben? Köszi, ha kort is írtok :-)

2015. febr. 13. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmet ez izgatja, ő kezdeményezi általában, hogy fotózzunk, videózzunk.
2015. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Titokban vette fel es boszubol feltete egy szexoldalra. mikor leszedettem vele adigra mar tobb mint 1000megtekintes volt. nem tetszett egyaltalan nem!
2015. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi gyakran csináltunk, visszanéztük, majd töröltük, hogy máshoz ne kerüljön :) 26/ N
2015. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején(3 éve) párszor csináltunk videót és képeket is, semmi gondom nem volt vele, éleztem, amit velem csinált közben.

Ha úgy adódik ismét se lenne ellenemre.

36N

2015. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!