Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy "melegítjük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy "melegítjük a káposztát"?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy barátom aki 18. Egy időben nagyon nyomult rám, igazából jól néz ki a srác, meg minden, de nem éreztem semmit iránta barátságon kívül és ezt neki is elmondtam. Viszont ez azt eredményezte, hogy a barátságunk teljesen megkopott, köszönésben és pár szóváltásban kimerült (egy suliba járunk) de ennyi. Viszont a héten egyik reggel összefutottunk (neki is meg nekem is elmaradtak az első pár óráink) és újra elkezdtünk beszélgetni, meg elmentünk reggelizni, meg minden, és valahogy tök jó volt, úgy mint régen. Ezt a káposztás dolgot feltételesben írtam, mert nem a szó szoros értelmében történt, de na.

Ez nem baj? Mármint én nem szeretném hogy újra megszűnjön a kapcsolatunk valami miatt.


2015. febr. 13. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt döntsétek el ti, hogy baj-e vagy sem.

Ha azt mondják itt 10-en, hogy igen, akkor nem folytatod vele tovább??


Amúgy meg egy együtt reggelizésben még nincs semmi komoly.

2015. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd, hogy elveszítse az érdeklődését irántad. Problem solved.
2015. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, csak ne vezesd félre és ne hülyítsd, ne ébressz benne hiú reményeket.
2015. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!