Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után melegítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után melegítsem fel a káposztát?

Figyelt kérdés
:D Vicces tudom, de vissza szeretném kapni és még semmi nincs veszve. Tudom... 3 hete nem beszélünk, 4 hét múlva lesz a névnapja, arra gondoltam, h addig semmiféle kommunikációt nem tartok vele, egyszer majd belibbenek a munkahelyére, csak, h lássa, h még a térképen vagyok:P És majd a névnapján keresem. Mit szóltok? Tudom a káposzta nem jó felmelegítve, de nekem akkor is kell:D és hiányzik és tudom, h én is neki:)
2011. okt. 25. 08:28
1 2 3
 1/26 Beviz Elek ***** válasza:
Rosszul tudod, CSAK a káposzta jó felmelegítve. Itt a kérdés, hogy miért lett vége. Lehet rajta változtatni vagy nem?
2011. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 napietus ***** válasza:
ha mindenképp keresni akarod, ne a munkahelyén tedd. ez tuti bukás. névnapjára hívd fel, és nézd meg, hogy reagál. és ami a legfontosabb: első igazat írt :)
2011. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

jaj ne a munkahelyen az en pasim is igy csinalt el is kuldtem a ot a francba$


esetleg kinn, munkahely elott, melo utan, meglepheted..mondjuk nevnapjan egy viraggal es kered uljetek be vhova meginni vmit csak ugy. ne eroltess semmit. egyebkent miert lett vege?????

vagy kuldj neki viragot be a munkahelyre nevnelkul..de ha nagyot hibaztal akar hozzad is vaghatja!

jo h ilyen nagy az onbizalmad de ha megbantottad a lanyt, melyen megbantottad es o erzekeny akkor kosd fel a gatyatad$

csaa

2011. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nő...
2011. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

utlso elotti vagyok....

ha no vagy legyszi ne keresd fel a pasit a munkahelyen...

ragados lany senkinek se kell

inkabb koszontsd fel sms, telefonhivas, mail stb

2011. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Attól függ miért szakítottatok?

Ki szakított?


Mert ha te baltáztál el valamit akkor próbálkozhatsz, de akkor se a munkahelyén....hanem küldj neki SMS-t vagy hívd fel.

De ha ő szakított veled (akármi miatt) akkor inkább hagyd.


Nem tudom mi a szitu, de ne legyél nagyon ragadós.

2011. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Először is nő vagyok :D Másodszor a munkahelyes dolgot nem így gondoltam, mint ti. Nekem dolgom van a munkahelyén és nem miatta megyek be(legalábbis nagy %-ban nem miatta :)) Tehát igazából csak 5-6 mp-re látna és egy szia lenne közöttünk :P nem akarok én ragadni, eddig sem tettem :P

Szakítás pedig m2 hibája, elbeszéltünk egymás mellett...

2011. okt. 25. 14:59
 8/26 anonim ***** válasza:
ha hiányzik hogy tudsz 4 hetet várni?
2011. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A büszkeségem és a félelmem miatt...

Büszke vagyok, mert ő is megbántott, megalázott, de én is őt. És félek, h mit írjak neki, hogy keressem? Vajon gondol e még rám?

2011. okt. 26. 20:44
 10/26 anonim ***** válasza:

hát ezt neked kell tudnod...

az biztos, hogy én nem várnék 4 hetet, mert könnyen lehet, hogy addig már rég másnál vigasztalódik majd.

2011. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!