Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertáltként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Introvertáltságom miatt nem vagyok túl jó kezdeményező, ráadásul azt szeretném, hogy a leendő párom is introvertált személyiségű vagyok, egy introvertált lány pedig biztos nem fog kezdeményezni.

Így is elég nehéz manapság olyan lányt találni, aki megfelelne az elvárásaimnak (intelligencia, érettség stb.), viszont az is probléma, hogy ha találok olyat, akit jobban megismernék, nem tudok kezdeményezni.



2015. febr. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Ennek semmi köze az introvertáltsághoz, ez egyedül önbizalom kérdése.
2015. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
"ráadásul azt szeretném, hogy a leendő párom is introvertált személyiségű vagyok" és taps
2015. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"ráadásul azt szeretném, hogy a leendő párom is introvertált személyiségű vagyok"


* legyen

2015. febr. 13. 20:53
 4/6 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy??
2015. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja ok, csak megtévesztett az egyik mondat...
2015. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon, és az ismerkedés erejéig lépj túl az introvertáltságodon. Nagyon introvertált 38 évesként az az eddigi tapasztalatom, hogy nincs más lehetőség.
2015. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!