Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz az ha valaki egyedül éli le az életét? F

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem lesz felesége,gyereke!

2015. febr. 13. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem az, de feltehetőleg bánni fogja.
2015. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nem jó.
2015. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem fontos hogy az embernek legyen felesege,es gyerekek.Lehet gyereket csinalnii barkinek,es lehet parkapcsolatban elni vagy baratno"vel.ha mindenkepp egyedul akarsz elni,azert ne felejts el szexelni.
2015. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ő minek tartja ezt. Ha nem akar családot, és jól érzi magát egyedül, az az ő dolga, ha meg akar, akkor tegyen érte.
2015. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De ha valakinek ez jó, akkor csinálja úhy az életét, ahogy akarja, az ő dolga, nekem semmi közöm hozzá.
2015. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz viszont az illető nagy valószínűséggel egy lelki roncs lesz ha tényleg így éli le az életét
2015. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem az!

Mondjuk ahogy öregszik majd az ember annál rosszabb lesz valószínűleg.

2015. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

értem én de mi van ha már lelkileg szarul van?lelkironcs,nem csak idősebb korban lehet az ember!őszintén szólva elment az életkedvem,s azért kérdezem,mert a mostani állapotomban csakis egyedül tudom elképzelni a jövőt!legszivesebben építenék egy házikót Alaszkában,s elvonulnék a világ elől!Tudom durván hangzik,de kb,így érzek!

23 éves vagyok,egyébként!

2015. febr. 13. 22:02
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát ne halgass az érzéseidre, nem vagy te nő. Pasi vagy, mi meg arról vagyunk híresek, hogy logikusan gondolkodunk. Lásd be, ez nem a valóság, csak így érzed. Néha az embernek tényleg kell magány, de te se gondolod komolyan, hogy ez örökké így lenne. Inkább lazíts egy kicsit, az élet mindennapi gondjait kicsit tedd hátra. Egykis pihenő után valószínű jobban leszel.
2015. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha neki ìgy jó, akkor nem.
2015. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!