Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek valaki, aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek valaki, aki volt már hasonló mély ponton és egyedül kijött belőle? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

30/F vagyok.

A volt barátnőm párom most 25/N

Ott kezdődik, hogy 11 hónappal ezelőtt a 4 hónapos gyermekünk beteg lett nem tudtak segíteni rajta az orvosok és meghalt.

A párom hetekig egy szót sem tudott mondani bármit tettem, úgy döntött, hogy hazaköltözik a szüleihez.

Rá 3 hétre felhívtak a szülei, hogy öngyilkos lett.

Próbáltak segíteni rajta pszichiáter, kezelések de semmi.


Azóta viszont én zuhantam mély pontra, és nincs kivel beszélnem erről, sajnos szüleim korán meghaltak, igaz barátokat tekintve is rosszul állok.

rászoktam a cigarettára abból napi 1 másfél elmegy néha nyugtatót szedek h a munkámat rendesen végig tudjam csinálni, próbáltam elmenni ismerősökkel szórakozni de csak ültem és iszogattam másra nem voltam képes.

Rokonaim sincsenek, egyszóval senki.

ÉS időnként előjön az érzés, hogy ha eltűnnék úgysem hiányoznék senkinek és nem is emlékeznének rám.


Ezt ilyenkor kivédem piával, cigivel és nyugtatókkal.

Sajnos pszichiáterre nicns pénzem, épp hogy kijövök a fizumból.


Lassan ezt a laptopot is lehet h el kell adnom amiről írok.


Esetleg tanács?


2015. febr. 11. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh:( nagyon sajnálom ami veled történt :(


Ha akarsz beszélgetni, vagy lelki fröccsre lenne szükséged nyugodtan irj 16/f

2015. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig szakemberre van szükség, nem pszichiáterre, hanem pszichológusra, és terápiázni TB-alapon is lehet.
2015. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ehhez mindenképp személyes segítség kellene.

Esetleg valami csoportot keresned.

De elvileg bizonyos esetekre ingyen is elérhetőek pszichiáterek, habár azokról nem sok jót mondanak.


Nekem van egy pszichiáter barátom, aki ingyen is szokott embereknek segíteni és később ha már jól van akkor egyeznek meg valami minimális összegben, de persze tudni kéne, hogy hol laksz.

2015. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
EZ nagyon szomorú, de a válaszolóknak igazuk van. Segítségre lesz szukséged, hogy új életet tudj kezdeni. A Cigit pedig mi hamarabb tedd le, mert elég drága és még egészségtelen is.
2015. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen ezek már problémák, nem pedig a kib**aszott féjszbuk h ott mit ír meg mit lájkol...
2015. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sajnálom,nehéz helyzet,nem igazán tudok rá mit írni.

Valamilyen célt kell kitűznöd,valami értelmet adni,hogy érdemes legyen küzdeni,a világ sosem lesz jobb hely magától,neked kell meglátnod még benne azt ami szerinted az lehet.


önmagában erős dolog, hogy ezek után,egyedül dolgozod fel a dolgokat,jó lennének,barátok,neked,akik támogatnak,vagy pszichológus,valaki, aki meghallgat

30 évesen sok minden várhat még rád.

2015. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon sajnálom ami veled történt!! el sem tudom képzelni mennyire nehéz lehet neked! el hiszem hogy nem láttál más menekülő utat, mint amiket felsoroltál :) de jól érzed, ezek nem oldanak meg semmit. Lehet nem érdekel, vagy valakinek ez már túl szélsőséges, de mindenki okkal születik meg, és neked is van még az életedben dolgod,tenni valód! nem adhatod fel, ahogy más teszi. Tudom hogy ez nagy trauma az életedben, és ez nem olyan dolog ami majd ki megy a fejedből, hanem kb mindig erre gondolsz! de kérlek ne tedd tönkre magad. Rád még nagyon sok minden vár. A barátokkal továbbra is el lehet menni, de nem csak bulizni, menjetek kirándulni, más helyekre. Mindenféle képpen emberekkel légy! nem utolsó sorban tudom ajénlani valamelyik gyülekezetet! :) ne károsítsd magad, valaki még vár rád!
2015. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy gyülekezetbe. Mondjuk a Golgotába.
2015. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
huhhh őszintén sajnálom ami történt!ez nagyon szörnyű!Tudom,vagyis elhiszem hogy borzasztóan nehéz,ez meg azt elkell fogadnod,életed végéig elfog ez kisérni,ami normális is,ilyet nem lehet elfelejteni,vagy teljesen feldolgozni!Szerintem mozdulj ki,sportolj...és ahogy az előttem szólok mondták,ne add fel,sok jó,és szép vár még rád!Sok sikert!
2015. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!