Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan lány, aki reménytelenül szerelmes valakibe?

Figyelt kérdés
Áhh, ki vagyok készülve. Ti mit csináltok ilyen esetben?
2015. febr. 14. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress normalis fiut a falu bikaja helyett?
2015. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő nem az a típus. De még így is elérhetetlennek tűnik.
2015. febr. 14. 00:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Itt vagyok és addig se rá gondolok.

Kegyetlen érzés

2015. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj én abszolút megértelek, mert ugyanabban a helyzetben vagyok mint Te! És már én sem bírom tovább! Annyira el vagyok keseredve!De én sem tudom mit tegyek!:((
2015. febr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy többen is így vagytok :(


Ha nekem nem, legalább nektek sikerüljön!

2015. febr. 14. 00:36
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Almodozzatok csak a hercegről. Majd felnőttök egyszer..
2015. febr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ó, igen. Bár ez kicsit más helyzet. Együtt voltunk néhány hónapig, majd szakított velem, mert ő már nem érezte azt, mint amit az elején. Nekem viszont ő volt a tökéletes, nagyon szerettem, és azt hiszem szeretem most is, de már teljesen reménytelen. Rengeteg közös tulajdonságunk volt, ugyanazokat a zenéket hallgattuk, órákig tudtunk beszélgetni, jól éreztük magunkat egymással. És nem tudom mi történhetett, persze, az érzéseknek nem lehet parancsolni...Minden esetre én megpróbáltam elfogadni a tényt: soha többé nem leszünk együtt és azt hiszem sikreült is. Így már nem olyan fájdalmas. Csak azt remélem, hogy sikerül megtalálnia azt, akiben megvan az a valami, ami belőlem hiányzott.
2015. febr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
30-32 éves korotokig álmodoztok a hercegről, aztán hirtelen már minden mindegy lesz, csakhogy végre legyen valaki. A továbbiakban tartalmas esztendo
2015. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
*esztendőket kívánok!
2015. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is reménytelenül szerelmes vagyok valakibe és ez már több mint 1 és fél éve tart. De eddig úgy voltam vele hogy majd 2 és fél múlva elmondom(12.végén) de lehet h soha... Főleg ha elmúlik ez az érzés..olyan rossz h így nyár után is azért szerettem újra belé,mert ofő órán mögém ült és megdobott(tavaly csak köszöntünk egymásnak,mostmár azt se :( ) elég fura történeteim vannak róla..
2015. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!