Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beégettem magam ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beégettem magam ezzel?

Figyelt kérdés

Még ősszel nézegettem facebookon egy lányismerősöm fotóit okostelefonon.Szerelmes vagyok ebbe a lányba,azért.Olyan szánalmasan szentimentális vagyok,hogy elkezdtem símogatni az arcát a fotón.Ekkor látom egy 3 perc múlva,hogy sikerült véletlenül megjelölnöm magam az ő arcára.Mivel érintőképernyős,ezért elcsúszott a kezem,s megtörtént a probléma. :D :D

Ekkor azonnal visszavontam az igénylést a megjelölésre(,amit ugye neki jóvá kellene hagynia.)és hogy alibit szerezzek,belájkoltam a képét.

Azóta nem beszéltünk,sőt,azt vettem észre,hogy direkt kerül engem.Nagyon kínos,tudom,nem is tudom,mivel indokoljam,ha ez szóba kerül.Biztosan észrevette,hogy ezt tettem,mert ugye a facebook automatikusan küld üzenetet ilyenkor.Lebuktam,tudja,hogy nagyon tetszik nekem.Azóta már levette ezt a fényképet az adatlapjáról.Vajon miért...Lehet,hogy haragszik rám.

Nehezíti a helyzetet,hogy van barátja,és szereti.

Nem tudom,hogy mit kéne tennem ezek után.

21F



2015. febr. 7. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyd.

Ha szereti a pasiját, nem tudsz mit tenni..csak tovább égetnéd magad..

2015. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, ezen jót mosolyogtam. Nem haragszik rád, ez valahol normális, hogy véletlenül bejelölted, elvégre tényleg röhejes az új tagelési rendszer.


Ha van egy jó kapcsolata, tényleg ne bántsd őket.

2015. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Keteznek lelekbuvarok,akik tudnak segiteni.
2015. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szandra87 ***** válasza:
82%
Erre pár év múlva majd mosolyogva gondolsz vissza te is :) Ne agyald túl, nem gáz...a csajszit meg hagyd,ha boldog a barátjával.
2015. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem gáz :) de tényleg jobb ha elfelejted ezt a lányt boldog a barátjával ne tedd tönkre őket
2015. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!