Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félős fiúk tudnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félős fiúk tudnátok nekem segíteni? Vagy tanácsokat, ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Nagyjából annyi, hogy van egy fiú akivel egy suliba járunk, egy évvel idősebb nálam. Nagyon régóta tetszik nekem. Sokszor rám néz, szemezünk, néha mosolyog (persze nem rám, hanem elnéz valamerre és úgy), vagy mostanában mindig elpirul. Rám néz, rá nézek, aztán kb. 1 másodpercig nézzük egymást, majd az egész arca tiszta vörös lesz, lenéz a földre vagy máshova, és vigyorog vagy mosolyog. Tegnap is rám nézett de abban a pillanatban elpirult, és utána rám sem nézett, mert biztos tudja magáról hogy elpirul, és lehet szégyenli vagy cikinek tartja. Ám van egy legjobb haverja, akivel folyton együtt van. De tényleg..sosem látom hogy egyedül lenne hogy beszélhessek vele..és a haverjának van egy barátnője..akivel a fiú (aki tetszik nekem) látszólag egész jól el van. De tőle sosem pirul el. Szerintem biztos nem jön be neki, mivel a legjobb haverja csaja, csak azért csinálja hogy engem féltékennyé tegyen, vagy csak így akarja magára hívni a figyelmet, vagy egyszerűen haverok. Csak azért nagyon rosszul esik hogy ennyi ideje várok rá, szeretem és nem mondok le róla. Soha nem lesz egy másik ilyen lány, aki ennyit várna rá, ennyire szeretné, ennyit sírna érte és hasonlók. Tehát ha én lemondok róla, akkor szerintem elveszítette az egész életéből azt az egyetlen egy lányt, akinek ő volt évekig a mindene. Facebookon nem jelöl vissza, és nem válaszol. Szerintem ez megint azért van mert félős, és nem mer válaszolni. Most mit tegyek? Hagynom kéne inkább mert velem nem beszél, a haverja csajával jól el van, és nem lejöl vissza meg nem ír? De akkor miért viselkedik így? Félős fiúk, biztos tudtok segíteni..:/

Már annyi hülyeség megfordult a fejemben, pl. hogy elmegyek hozzájuk becsengetek és amikor ő kijön szó nélkül megölelem meg ilyenek :D de persze én is félős vagyok, max egy barátnőmmel merném megtenni, de érte harcolni akarok továbbra is :c


2015. febr. 14. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon amikor a haverjaval van, ha felos menj te hozza oda, es ha fel valaszolni v valami mas van, akkor menj maskor is, es igy tovabb..ne add fel, o is azert pirul el, mert tetszel neki..
2015. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom: nem jelöl vissza facebookon? Én biztos, hogy visszajelöltem volna annak idején egy lányt, ha tetszik, félénkség ide vagy oda.

Nem vagyok biztos benne, hogy ez a fiú bármit is akarna azon túl, hogy messziről csodál. Azt én is valószínűnek tartom, hogy tetszel neki, ha úgy van, ahogy leírod. Viszont van, aki megelégszik egy plátói érzelemmel. Nincs még felkészülve egy kapcsolatra, valószínűleg kifejezetten fél is az egésztől. Talán tele van kételyekkel...

Legokosabb lenne, ha beszélnél a haverja barátnőjével, hogy mi a pálya, tud-e valamit javasolni. Úgy tűnik, ő jobban ismeri a srácot, tehát biztos tud valami okosat mondani.

2015. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én félek úgy oda menni hozzá azt se tudom mit mondjak neki..:DD
2015. febr. 14. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Lúzerek vagytok mindketten.
2015. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csakis:)
2015. febr. 14. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Megertem h felsz, de ha latod h o meg felosebb akkor probalkozz csak batran :)


Nem lesz semmi gond, en drukkolok :)

2015. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

de nem tudom mit mondjak neki..valószínűleg csak átölelem és úgy leszünk pár percig vagy fogalmam sincs:sss

2015. febr. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!