Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor közelebb lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor közelebb lehet kerülni valakihez?

Figyelt kérdés
Jelenleg rólam van szó, illetve egy 20 évvel idősebb ismerősömről. Én 20 vagyok. Én eléggé visszahúzódó vagyok sajnos. :( ez ellen próbáltam tenni, de nem ment. Viszont nekem Ő nagyon bejön. Egy közös buliban mennyivel esélyesebb, hogy felfigyel rám? Nem arra gondolok, hogy leiszom magam, és összevissza üvöltözök, mert azt mindenki észreveszi. Az alkoholt nem bírom, így kis mennyiségben sem tudnám fogyasztani.:/ valakinek valami tippje? Ritkán találkozunk, akkor is talán 10 percre. :/ egyedülálló, nincs senkije!
2015. febr. 14. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Te lány vagy?
2015. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy lány
2015. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, ha nem vedd fel vele a kapcsolatot. Lehet te is bejössz neki, csak a korkülönbség miatt nem mert lépni. Mit veszíthetsz?
2015. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vajon negyvenévesen rám is ragadni fognak a húsz éves csajok? :D
2015. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
IGen, lány vagyok :D
2015. febr. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!