Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a családi körülmé...

Nagyon rossz a családi körülményem, rengeteg a tartozásunk. Lehet ilyenkor valakihez fordulni?

Figyelt kérdés
Esetleg pénzügyi tanácsadók, vagy családsegítő szolgálat? Bárkitől várnék válaszokat, mert sajnos sietnünk kell!
2010. dec. 14. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez szakember tanácsa.Tartozást megadni csak rengeteg munkával és spórolással lehet.
2010. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó!


Ha lenne miből spórolni vagy fizetni az adósságot, akkor nem írtam volna ide. Köszönöm, hogy ennyire csökevényes IQ bajnoknak néztél :)


Tudtommal vannak olyan szakemberek, akik megtudják tervezni, mit, hogyan lehessen úgy megúszni anyagiakból, hogy valamelyest kijöjjünk a kátyúból, vagy hogy az "elviselhetőbb rosszat" éljük meg a legrosszabb helyet.

2010. dec. 15. 14:37
 3/5 anonim válasza:

Nem értem miért kell ehhez tervező! Tudod azok is pénzért dolgoznak ám! Az előzőt, meg nem tudom miért hurrogtad le, igaza van! Mi rosszat mondott? Tán a munka szó volt a büdös?

Segítsen neked a hóhér!

2010. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó felszólaló!


Nincs igaza se neked, sem neki. Mert mindannyian dolgozunk a családban, és annyi tartozásunk van akaratunkon kívül, hogy már nem tudjuk mit, hogyan csináljunk ahhoz, hogy fennmaradjunk.


Az első felszólalót nem hurrogtam le, csak gondolhatta volna, hogy ha felteszem ezt a kérdést, akkor nem hülyeségből teszem fel. A ":)" jel pedig arra utal, hogy viccesen jegyeztem meg.


Ja, és amíg nem ismersz senkit, ne feltételezz! Csúnya dolog.

2010. dec. 16. 06:00
 5/5 anonim válasza:

Én pénzügyi tanácsadó vagyok. Bár sok mindenen tudunk segíteni, de csodákat mi sem tehetünk.


Milyen tartozás? Ismerősöknek? Hitel? Ha hitel melyik banknál, mekkora összeg, mekkora törlesztő, mennyi ideje stb.


Valóban fontos megnézni min lehet spórolni, honnan lehet a meglévő forrásokból, tárgyi vagyonból pénzt fel szabadítani (árverezés nagy értékű tárgy pl. zongora) Ahogy látom súlyos a helyzet, bár ez az info még elég kevés ahhoz, hogy bármit is mondhassak.

Hitelből tartozást kifizetni , az meg evidens, hogy ugyanúgy adósságban vagy.

Megírhatnád a részleteket privibe, és megvizsgálom.

2011. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!