Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minden okkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden okkal történik? Mindennek köze van egymáshoz?

Figyelt kérdés
Mondjuk ért egy csomó rossz. Azután meg egy hatalmas véletlen folytán rátalálsz a társadra, akivel ugyan olyanok vagytok.

2015. febr. 7. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a véletlenben, eddig mindenre találtam értelmes magyarázatot. Történtek velem is rossz dolgok, aztán később kiderült hogy csak rossznak hitt dolog volt, mert ha máshogy alakult volna, később sokkal rosszabb lett volna. Nehéz így elmagyarázni, de ilyenkor érdemes kicsit átgondolni az életed, több oldalról megvizsgálni, és rájössz.
2015. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Én hiszek ebben,legalábbis nálam eddig így volt nagyjából. Csak sajnos a sorrend változó :/
2015. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek véletlenek. Minden történésnek oka van, és minden kis dolog része a nagy egésznek. Kb mint egy puzzle, a kis mindennapi történések, egy egy darabja a kirakósnak, majd idővel, akár évek múltán az apró darabok kiadják a teljes képet és minden értelmet nyer.
2015. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Velem mindenféle rossz történt: visszautasítás elég keményen, nagyon jó "barátok" hazudtak és hátba támadtak. Aztán írtam itt egy kérdező lánynak. Azóta sokat változott az életem. Fenekestül felfordult, de a kupis szobából, tisztaság lett.
2015. febr. 7. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Várd ki a végét! Lesz ott még kupi!
2015. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A jelenben élünk, nem a jövőben. Szóval élvezzük ki minden percét. :)
2015. febr. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!